Рівненські бійці перемогли на турнірі з муай-тай у Харкові

З 7 по 10 липня у Харкові проходив Всеукраїнський турнір з муай-тай (тайський бокс). Також змагання проходили у розділі К-1. Рівненщину на змаганнях представляло 5-ро бійців клубу єдиноборств «Праджат».
Всього на турнірі змагалися представники 15 областей.
В нелегкій боротьбі золоті нагороди додому привезли Максим Банада (41 кг) та Артем Федорук (71 кг). Срібні медалі завоювали Роман Лекай (67 кг. Розділ К-1), Ігор Дудник (41 кг) та Владислав Симончук (63.5 кг).

-Я на ринзі провів три важких поєдинки. – каже 15-річний Максим Банада. – Було дуже складно на турнірі. Морально все пройшло добре, а от фізично витримати навантаження не легко. Змагання проходили на відкритому повітрі, було душно. Я потрапив у збірну України і в планах тільки перемагати і здобувати медалі вже європейського та світового рівнів.

Готувались спортсмени до змагань впродовж останніх трьох тижнів проводячи в день по 2-3 тренування.

-Вразив високий рівень суперників. – каже Владислав Симончук. – В мене майже всі супротивники були набагато досвідченішими ніж я. декого я знав та бачив їхню роботу раніше. За три дні я провів 5 поєдинків. Витримати навантаження допомогла підтримка тренера. Я виходив на ринг і чітко виконував поставлене завдання, не дивлячись на титулованість моїх суперників.

Тренер рівненських бійців Олексій Твердохліб результатом хлопців залишився задоволений.

-Впродовж місяця ми працювали в надвисокому темпі. Дуже приділяли увагу витривалості, бо знали, що змагання будуть на відкритому повітрі і у спеку. Загалом всі бійці поставлені завдання виконали.

Разом з тим очільник бійцівського клубу «Праджат» анонсували серйозний професійний турнір у Рівному. Ще свіжіє в пам’яті минулорічний Кубок з муай-тай, що проходив на Лебединці. Цьогоріч же організатори планують значно підняти змагальну планку.
Змагання проходитимуть не відкритому повітрі і носитимуть професійний характер, що додасть видовищності. Заплановано провести титульні поєдинки як серед хлопців так і серед дівчат. Відомо поки і те, що турнір буде міжнародним. Детальніше поки праджатівці не розповідають, але пообіцяли, що такого Рівне ще не бачило.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.