Нардепи нанесли удар по пивоварах і рівненських безхатченках

Народні обранці взялися дбати про гігієну українців. Нещодавно у першому читанні було прийнято закон, який забороняє повторне використання скляної тари. Перш за все, це буде ударом по пивоварах. Оскільки для виробники алкогольних напоїв повторно скляну тару не використовують. Рівненський бізнесмен та пивовар Маріан Года вважає, що цей закон про лобіювали саме виробники алкоголю разом з виробниками скляної тари.

- Зазвичай, якщо щось приймається під гучними соціальними гаслами то за цим стоїть чийсь конкретний інтерес. Як на мій погляд, це звичайна замазуха. – переконаний депутат Рівнеради, генеральний директор ПАТ «Рівень» Маріан Года. – Таке рішення призведе до подорожчання продукту приблизно на 2,5 гривні. Справа у тому, що виготовити нову пляшку – коштує грошей та затрати енергоносіїв. А використання тари повторно майже нічого не вартує. Окрім того, ніхто ще не подумав, що робити з утилізацією пляшок.

За словами Годи, цей закон є результатом давньої «війни» між пивоварами та виробниками горілки. Логіка проста: більше питимуть пиво – менше питимуть горілки. І навпаки. Тому й шукаються різні способи, щоб підняти ціну на пиво. Окрім виробників алкоголю, на думку Маріана Годи, у цьому законі зацікавлені й виробники скляної тари.

А від себе додамо, що цей закон, вочевидь підірве заробіток найбіднішим верствам населення. Котрі зараз, щоб хоч якось вижити, займаються збиранням та здачею скляної тари для повторного використання.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.