Депутат Рівненської облради звозив електорат на фестиваль

Минулого тижня молодь з усіх кутків Рівненської області побувала на одному з найкращих джазових фестивалів східної Європи – AlfaJazzFest, який пройшов у Львові. Організатори фестивалю завчасно забронювали частину квитків для молодих людей з усієї України і безкоштовно їх подарували. Про це повідомляє прес-служба депутата Рівненської обласної ради від БПП "Солідарність" Юрія Благодиря.

Далі текст прес-релізу без змін та редагування: "Музикальну програму AlfaJazzFest можна назвати найкращою в Україні і однією з кращих у Європі. На фестиваль кожного року приїжджають знані світові виконавці джазу та молоді талановиті музиканти, зокрема, з України.

Прикрасою цьогорічного концерту став виступ української співачки Джамали, яка цього року перемогла на Євробаченні. Рівненська молодь після концерту мали можливість поспілкуватися з Джамалою, задати їй свої питання та зробити спільне фото.

На концерті були присутні діти та молодь з Гощанського району. Їхню поїздку до Львова організував депутат Рівненської облради Юрій Благодир. «Найменше, що може зробити кожен з нас – спробувати допомогти молоді та дітям у їхньому всебічному розвитку. Зокрема, крім концерту, діти ще сьогодні побували на оглядовій екскурсії по Львову» - повідомив депутат.

AlfaJazzFest – це міжнародний джазовий фестиваль, який щороку у червні проходить у Львові починаючи з 2011 року. Цього року на фестивалі виступили музиканти з України, Польщі, Великої Британії, Італії, Нідерландів, Німеччини та США".

Все ніби то добре, але особисто у мене залишилось нерозуміння ситуації. На початку йдеться, що організатори фестивалю подарували квитки молодим людям безкоштовно. А наприкінці тексту розісланого прес-службою депутата говориться, що поїздку молоді Гощанщини організував депутат. Щоправда мова мабуть йде про транспортні витрати. 

Зрештою, як би там не було, молодь Гощанського району мала змогу побувати у Львові, а депутат заробити кілька рейтингових балів до своєї політичної скарбнички. Зрештою саме тут знаходиться підприємство Агрофірма імені Воловікова, співвласником якої є депутат. Та й про вибори потрібно пам'ятатати завжди.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.