На Рівненщині збирають голоси на підтримку Тараканівського форту

Не сайті Рівненської обласної ради зареєстровано петицію за збереження Тараканівського форту. Рівнянин Олександр Петров, який зареєстрував петицію, пропонує громаді звернутись до депутатів Рівненської обласної ради, з вимогою почати реставрацію форту.

Як повідомляє інтернет-сайт «Рівне Вечірнє», Пан Петров зазначає, що форт, зведений у XIX столітті і є унікальним . Він руйнується, а міг би приносити користь області, стати туристичною Меккою Рівненської області та бути на рівні з такими відомими замками, як Кам`янець-Подільська фортеця, Хотинська фортеця тощо.

Підтримали петицію вже 54 особи. Загалом же потрібно 1000 голосів, щоб обласна рада розпочала розгляд. Петиція буде чинною до 24 серпня. Підтримати петицію можна ТУТ.

Зазначимо, що розділ «Петиції» на сайті облради уже кілька місяців, проте це перша петиція, яка там з’явилася.

Коментарі

по перше форт належить військовим (частині що у м.Дубно), він їм нахрін не потрібен, але віддавати його вони не збираются. По друге, рестврація форту це кавал роботи на який потрібен добрячий шмат грошей, яких ніхто не дасть. Грошей немає навіть на підтримання у нормальному вигляді Дубенського замку. Так що можна забути.
Єдине, що я вважаю можна було би зробити - це грунтовно дослідити форт, потрапити в закритий 3-й підземний рівень. Скласти детальний план.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.