Племінницю Генпрокурора Юрія Луценка не пустили у ресторан у Рівному

Племінниця генерального прокурора України Юрія Луценка, Олена Луценко, яка мешкає у Рівному, поширила з цього приводу гнівний допис у соцмережі "Фейсбук". 

"Вирішили повечеряти у новому ресторані Рівного, нас було восьмеро (троє діток), чоловіки навіть, як годиться, заздалегідь столика замовили. О сьомій вечора (у визначений закладом час) зайшли до ресторану (чи пивної ресторації) в супроводі двох нарядно одягнених п'ятирічних діток, а нас зустріли розчаруванням. Виявляється, після шостої години заклад із літньою терасою заборонено відвідувати діткам, типу місце для дорослих. Ну по-перше, можна було попередити про це при замовленні, адже замовляли на 5 дорослих+ 3 дитини. По-друге, чому ресторан дозволено у будь-який час відвідувати з собаками, а з дітьми повечеряти- зась. По-третє, чому дівчинка на вході (та що з кислою гримасою) не порадилась із дирекцією, а просто відправила нас за двері. На мою думку, можна було хоч запропонувати присісти на терасі, хоча б до дев'ятої, так би мовити до дитячого часу;-)" 
У коментарях Олена Луценко вказала, що це був ресторан "Father", що на розі вулиць Степана Бандери та Чорновола. Цікаво, чи почнуться у цього закладу "проблеми"?

Коментарі

Цікаво, а для дам із собачками на руці, чи для афро-американців (чорношкірих), та осіб, які перебувають в стані алкогольного сп'яніння, тупому бомонду Рівного, також вхід після 18.00 год. заборонено?, щодо дітей - маразм повний, заборона на перебування дітей після 22 чи 23 год., дійсно актуальна і має право на життя.
P.S. Порада для власників- зробіть біля входу в заклад будки для дітей, поки батьки будуть вечеряти у вашому закладі, діти на ланцюгу в будці будуть сидіти та чикати на їх повернення, а офіціанти будуть кидати їм обїдки зі столу батьків та давати по 150 гр. води, або клітки поставте, буде дуже доповнювати вашу ідею, щодо заборони входу дітей, та батькам буде зручно!!!!!!!!!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.