Спецоперація пройшла - бурштинова тема на Рівненщині продовжується

Про гучну спецоперацію проведену нещодавно на Рівненщині під керівництвом генпрокурора Юрія Луценка та керівника Служби безпеки України Василь Грицак повідомляли чи не всі загальноукраїнські і регіональні ЗМІ. П’ятьох підозрюваних затримали і доставили до Києва, в тому числі й заступника прокурора області та підполковника СБУ. По затриманих, колишніх керівників райвідділів міліції північних районів області навіть прислали військовий гелікоптер. Однак далі тема затихла.

Міністр МВС Арсен Аваков говорив про 32 підозрюваних. На Рівненщині провели 123 обшуки, в тому числі й у керівників районів. Дехто з них пішов у відставку «за сімейними обставинами». Але далі справа не рухається і вже почали говорити, про те, що спецоперація була черговим піаром. Щоправда активність журналістів у цьому напрямку почала дратувати декого в Рівненській області.

«Дійшли до мене чутки, що особам про яких згадується в другій частині сюжету, дуже не сподобалася згадка про них. Але ж це тільки чутки, правда? Тому, думаю, треба іще поширити цей матеріал».  – написала журналіст телеканалу «ZIK» Анна Махно на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

На Поліссі й далі затримують бурштинокопачів, які зі зброєю чинять опір, збивають безпілотники  котрі ведуть спостереження. А днями, бійці Національної гвардії затримали групу незаконних старателів, в розпорядженні яких навіть виявилась бронетехніка.

Як би там не було, але в цій справі дедалі більше запитань, аніж відповідей. Сайт «ВСЕ» провів збір інформації з різних джерел. В результаті вимальовується майже фантастична картина. Про те, що вдалося дізнатись і почути читайте пізніше на нашому сайті.

Коментарі

ціль цієї спецопераціх була. 1. потрусити зажравшихся місцевих чиновників, які перестали відсьогувати на Київ відкати (давати дань князям та боярам) а накупляли собі дорогих годинників та золотих прикрас. 2. Приборкати місцевих жителів, які після Майдану пішли в отказ, перестали платити данину, а миють собі і ні з ким не діляться.

Серйозні кримінальні угруповування які миють під державним дахом, як мили так і миють у промисловах масштабах, по сто мотопомп на одному клондайку. Вся ця "чакцоперація" чисто шоу.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.