Депутати Рівненської райради помітили підвищення тарифів

Рівненська районна рада зібралась на позачергову сесію, аби проголосувати звернення до Верховної ради України. У тексті звернення йдеться про вимогу депутатів районної ради накласти мораторій на підвищення комунальних тарифів, котрі вступили у дію 1 липня 2016 року.

Подібне звернення вже прийнято в Україні кількома обласними радами та міськими радами. Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ» на наступній сесії Рівненської міської ради планується запровадити мораторій на підвищення тарифів. Як писалось раніше, запровадження мораторію місцевими радами є ні чим іншим, як популізмом. Оскільки це поза межами компетенції місцевих рад. Схоже депутат Рівненської райради врахували цю обставину і замість того, щоб приймати рішення про мораторій на підвищення тарифів, прийняли звернення з вимогою запровадити такий мораторій до депутатів Верховнох ради України.

«Звернення
Рівненської районної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення

У країні спостерігається напружена соціально-економічна ситуація на фоні стрімкого зубожіння населення. Стрімка інфляція, скорочення робочих місць, аварійний стан житлово-комунальної сфери, неефективна політика уряду негативно впливають на якість життя громадян. 
Збільшення розміру тарифів на житлово-комунальні послуги, газ, електрику призведе до різкого зниження рівня життя кожного громадянина. В свою чергу відсутність коштів у населення призведе до соціальної напруги.
Як представники місцевого самоврядування ми не можемо стояти осторонь актуальних проблем, які хвилюють людей.

Звертаючись до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, вимагаємо:
1. Впровадження мораторію на підвищення з 1 липня 2016 року тарифів на житлово-комунальні послуги до покращення соціально-економічної ситуації в країні і встановлення прозорого механізму ціноутворення.
2. Заборони нараховувати з 1 липня 2016 року та стягувати з населення пеню за несвоєчасну сплату за комунальні послуги.
3. Заборони постачальникам тепла, газу, електроенергії, виставляти споживачам авансові рахунки за не надані послуги .
4. Ухвалення Постанови ВР №2597 “Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки обґрунтованості підвищення тарифів житлово-комунального господарства”.
5. Від Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг:
1) розкриття та оприлюднення методики розрахунків й обґрунтування підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги (опалення, постачання гарячої води, електроенергія, водопостачання та водовідведення) для мешканців громади Рівненського району.
2) негайного перерахунку ціни на газ для населення шляхом зміни формули розрахунку ціни (від прив’язки до європейських ринків до економічно обґрунтованої ціни на основі реальної собівартості видобутку) з метою подальшого зменшення комунальних тарифів.
3) відновлення пільгової норми споживання газу для населення та збільшення її до 2400 куб. м на опалювальний сезон.

Закликаємо Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України прислухатися до проблем людей на місцях і негайно врегулювати проблему із підвищенням тарифів!»

Цікаво, що за підвиищення тарифів у парламенті голосували депутати майже всіх фракцій, а Радикальна партія Ляшка навіть збирала в столиці так званий "тарифний майдан". Однак від моменту прийняття рішення про підвищення до вступу цього рішення в дію політики скромно мовчали. І лише через тиждень, після того, як підвищення тарифів набрало чинності, заходились піклуватись про долю виборців.

Коментарі

А що трапилось з тарифним майданом? Тож він тоді мав стояти до перемоги, а зник якось відразу коли Ляшко по душам з Петром поговорили)))
Коли вже цей розводняк для лохів закінчиться?)))

Ініціатором даного звернення є фракція Радикальної Партії Олега Ляшка, Доречі, протягом року ми акцентували увагу на даній проблемі.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.