"Повсталий степ" набирає обертів в Інтернеті. ВІДЕО

В українському сегменті мережі Інтернеті набирає популярності захопливе відео з кадрами, як українські бійці воюють на передовій. Потужні кадри бою супроводжують слова із вірша Максима Степового "Повсталий степ", який начитує відомий український актор і співак, лідер гурту «Кому вниз» Андрій Середа.

Досі степ гуде луною

Грізний брязкіт сталі.

А над степом клич "за Волю!"

В бій веде повсталих.

Не за славу - за свободу,

Не на смерть, а в Ирій

Йшли сини свого народу –

Молоді та щирі.

Всі за батьком отаманом –

На багнет "червоних"!

Вкриє поле кров тиранів

Залунають дзвони.

Але ворог йшов стіною.

Звір той не втомився

Степ багрянів під ходою

У крові втопився.

За спиною хата рідна –

Ворогу не взяти.

Та у серці Україну

Не закриють ґрати.

Громом вдарив долі постріл:

"Брати, прощавайте,

Як до волі доживете від мене вітайте".

Спи спокійно, отамане,

Спи і не турбуйся

Вже і куля не дістане,

Коні не спіткнуться.

Спи спокійно, батьку рідний,

Ми не підведемо,

Пройдемося по Вкраїні

Ворога доб'ємо!

Коментарі

у мене друзі у 128-й служили і служать. Багато друзів з оточення в Дебальцево виходили.  Тому не неси пургу. Кайфуй тихенько від Путіна і будь щасливий)))

так-так, особливо 128 гірсько-піхотна бригада з Івано-Франківська чи там ще звідки, степові повстанці нічого не скажеш. Доречі драпали вони з Дебальцево що ого-го. Але про це не принято говорити.Це все московська пропаганда. Закрили рота ветеранам АТО, а от якшо їх попитати то вони багато чого розкажуть. І про те як головний степовий повстанець муженко забрав тепловізори і разом з депутутом Березою чкурнув на бусіку кинувши всю свою армію на призволяще. І про те як ляшко потрапив у полон до сепарів і за нього заплатили викуп 2 млн баксів з держ бюджету. Правди про війну ніхто не покаже, бо то така правда щосоромно дивитися. От і знімають відео з нарізки типу "Найкраща армія у сіті" Порошенко (с)

а якщ говорити про "повсталий степ" проти чергової московської орди?

доповнення, взагалі-то якщо говори про Повсталий Степ - то це з того боку фронту, тому у назві ролику прихована пропаганда сепаратизму. Рука Кремля?

така брава армія що крим здала без жодного пострілу, всі битви на Донбасі програла, з Іловайська та Дебальцевого так тікали що аж куфайка загорталася. Подивіться чому вони вбрані, якийсь секонхенд з армій різних країн, техніка стара радянська. Це сором а не армія. Доречі відео з Градами сепарьське, але яка різниця, взяли сепарські зйомки втулили в промо ролик про укр. армію. С О Р О М !!! Г А Н Ь Б А!!!

.. і змонтував відео Тарас Чучман :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.