У Рівному переслідували білявку по "зразково" заасфальтованій вулиці

«У Рівному зразково заасфальтували дорогу та тротуари по вул.. Яворницького» - електронний лист під таким заголовком прийшов від прес-служби Рівненського міськвиконкому на редакційну пошту. Далі текст без скорочення та редагування і фото зі згаданого листа.

 «Як повідомили в управлінні житлово-комунального-господарства, працівниками Рівненського комунального підприємства «МіськШЕУ» було проведено ремонтні роботи асфальтового покриття по вулиці Яворницького. Заасфальтували також й тротуар над проїжджою частиною.

Нагадаємо, у Рівному вже тривалий час на повну потужність працює асфальтний завод. По всьому місту проводяться ремонтні роботи по відновленню дорожнього покриття – як поточного, так і капітального характеру. Дворові території наразі ремонтуються у всіх районах міста». Йшлося в електронному листі.

От тільки тепер виникає питання, попередні місця асфальтування, про які неодноразово повідомляла прес-служба були заасфальтовані не зразково? А чому? Можливо не вміли і лише зараз навчились? Чи можливо зразковість асфальтування залежить від того, чи веде та чи інша вулиця до прокуратури чи суду? Як в даному випадку.

І ще, переглядаючи фото надіслані прес-службою, складається враження, що той хто фотографував, насправді цікавився не якістю асфальтного покриття, а білявкою у чорних штанях. Складається враження, що фотограф буквально переслідував панянку по всій довжині щойно заасфальтованої вулиці. Сподіваємось – не дарма)))

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.