У Туреччині придушили спробу військового перевороту

Як повідомляє інтернет-сайт «Українська правда» прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим заявив, що ситуація в країні під контролем. Та звинуватив в організації спроби військового перевороту опозиційного мусульманського проповідника Фетхуллаха Гюлена.

Проте організація в США, близька до проповідника, заперечує його участь. Йилдирим також заявив, що над столицею країни Анкарою було оголошено безпілотну зону.

Раніше представник Національної розвідувальної організації Туреччини також заявив, що спробі військового перевороту вдалося запобігти, а багато його учасників затримати.

Турецьке телебачення транслює кадри, на яких видно, як військові, що брали участь в перевороті, масово здаються на мосту через Босфор. Вже заарештовано понад 330 осіб.

Як повідомляють інформаційні агентства, в результаті спроби військового перевороту загинули близько 60 осіб, понад 150 осіб були поранені. Повідомляють про 17 загиблих поліцейських.

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ», в ніч на 16 липня у Туреччині була здійснена спроба військового перевороту. Група військових в Туреччині заявила, що взяла владу в свої руки. Однак через кілька годин прем'єр Туреччини заявив, що спроба перевороту була зупинена.

Президент Ердоган, який раніше вилетів до Лівану, знову повернувся до Туреччини. Як повідомляють ЗМІ, більшість військових, які брали участь в спробі перевороту були роззброєні та затримані.

Читайте також: У Туреччині державний переворот: військові захопили владу

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.