Рівнянка благає про захист у соціальних мережах

У соціальній мережі жінка просить про допомогу. Днями на рівнянина напали. В результаті стрілянини чоловіка поранили і він опинився у лікарні. А згодом у соціальних мережах з’явилось повідомлення його дружини, де жінка просить про захист і каже, що їй загрожує небезпека.

«Люди допоможіть!!!! Я дружина того чоловіка в якого на днях стріляли в центрі нашого міста. Чоловік в лікарні, я вагітна сама вдома з двома дітками. Другі сутки не сплю, оскільки сиджу цілу ніч і дивлюсь камери зовнішнього огляду тому, що боюсь за своє життя і життя своїх дітей. Міліція нічого не робить, зловмисники розгулюють на свободі. Конфлікт виник з сусідом-наркоманом, якого "кришують" правоохоронні органи і на питання: чому його і його дружків не шукають? - розводять руками і кажуть ми не можемо нічого зробити. На Максима(він же сусід-наркоман) у правоохоронців лежить 5 справ, які не дійшли до суду. 
Конфлікт почався у середу 13.07.16: мого чоловіка цей Максим облив кислотою, розбив у нашій квартирі два вікна, кинувши у них цеглинами. Зловмисник втік, поліція приїхала з запізненням. У ніч з четверга на п'ятницю, 14.07.16 сусід-наркоман прислав дружків-наркоманів ,які хотіли підпалити нашу квартиру, в результаті цього інциденту чоловік отримав два вогнепальних поранення в живіт, зараз він в лікарні. Поліція каже: приходьте в понеділок(18.07.16), призначимо слідчого у вашій справі. А як мені дожити до понеділка, якщо кожної ночі біля моєї квартири ходять незнайомі особи, заглядають у вікна, стукають у двері, наганяючи жах на мене і моїх маленьких дітей?
Відео з камер спостереження і свідків достатньо. Прошу, всіх небайдужих допомогти надати розголосу цій інформації. Я морально від цього абсолютно виснажена, вже не знаю в які двері стукати. Допоможіть!
» - йдеться у повідомленні в соціальних мережах.

Сподіваємось правоохоронці відреагують на прохання про допомогу та захистять жінку від небезпеки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.