Закон підлості якийсь! - депутат Рівнеради прокоментував підпал

Сьогодні в ночі підпалили автомобіль мешканця Рівного. Як розповів журналіст та депутат Рівнеради Олександр Курсик в коментарі сайту "ВСЕ", підпал вчинили близько четвертої години ранку.

- Прокинувся від звуку гучного "хлопка". Глянув у вікно і побачив, що горить моя машина. Набрав відро води і вийшов у під'їзд, там було темно. Хоча у нас світла там постійно горить. Повернувся додому по зброю: хто його знає чи просто так світло не горить. - розповідає Олександр Курсик. - Вибігли сусіди, допомогли гасити полум'я. Приіхали пожежники. В машині вигорів мотор, багажне відділення. Салон задимлений, але цілий. Курсик переконаний, що зловмисники готувались і слідкували. - Я машину ставлю або під вікном, або трохи далі, на парковці. Якби підпалили під вікном, то могли згоріти ще й інші машини. Тож схоже дочекались коли я припаркую на інше місце, - припускає пан Олександр. Щодо причин, то подію пов'язує перш за все зі своєю журналістською діяльністю.

Цікаво, що сьогодні, за словами Курсика, в дворі має вже з'явитись відеонагляд.

- Після того, як з двору нашого будинку вкрали авто і велосипеди - вирішили поставити відеонагляд. Разом з сусідами купили камери, обладнання. Вчора приходив майстер і сказав, що сьогодні вже встановить. Закон підлості якийсь. До речі, це не єдиний підпал, який стався у Рівному останнім часом. Днями пробували підпалити автомобіль одного з прокурорів. Однак вогонь вдалося швидко загасити. - повідомив Олександр Курсик.

Кінець розмов

 

Коментарі

От наш народ - заздрісники і зловтішники. В людини біда, він журналіст- їх чіпати так не можна!!!! Це показник безкарності! Якщо таке роблять з журналістами, то з простими що робити будуть??? Думайте про це, а херню пишіть!

Дорогий костюм, квартира в новобудові і машина нова! Сам знає за шо. Поліція не поможе, хапуга йобаний!!

Курсика карають за його сайт. Пишуть про всіх от і власник получив!

назвіть хоть якусь гучну статтю чи розслідування курсика?! немає.
значить - битовуха. жінка. ревнощі. гроші....

Бруштын даёт о себе знать.Не занимайся Саша камнем и пиши что хочешь.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.