На Рівненщині відбудеться молодіжний фестиваль

У середу, 20 липня, о 10.30, у інформаційно-освітньому просторі InfoHub відбудеться прес-конференція, на якій буде презентовано Молодіжний етнофестиваль «Новомалинська Любава», що пройде 28-31 липня на Острожчині. В програмі фестивалю - мистецькі, етнографічні, екологічні майстер-класи, екстрим-квест «Новомалинськй замок», екскурсія до Національного природного парку «Дермансько-Острозький», ярмарок народних умільців, виступи музичних та танцювальних гуртів, презентація козацьких бойових мистецтв, змагання зі спортивного туризму та багато іншого.

 З 28 по 31 липня на теренах Острожчини  в селі Новомалин відбуватиметься Молодіжний етнофестиваль "Новомалинська Любава". Програма фестивалю орієнтована на молодь, сім'ї з дітьми та дорослих і передбачає роботу наступних платформ:  дитячо-юнацька - "Проектний табір", сімейна освітньо-дозвілева – "Боброва сім'я" та загальна для всіх бажаючих –  "Новомалинська Любава вітає Вас!".

Також в програмі «Проектний табір» молодь дізнається більше про управління проектами, візьме участь в змаганнях зі спортивного туризму, мистецьких, етнографічних, екологічних майстер-класах та  екстрим-квесті «Новомалинськй замок», відає Національний природний парк «Дермансько-Острозький» та проведе природоохоронну акцію, отримає змогу знайти фінансування на реалізацію власного проекту в своїй територіальній громаді.

Вас чекає сімейна програма «Боброва сім´я» пропонує учасникам поглибити та урізноманітнити сімейний відпочинок, зокрема через призму творчості та ремесел у живописі, скульптурі, співах, танках, хороводах, оздоровчих заняттях на воді.

30 липня в програмі "Новомалинська Любава вітає Вас!" - ярмарок народних умільців, виступи музичних та танцювальних гуртів, презентація козацьких бойових мистецтв, тренінги та майстер-класи різної тематики, екскурсія екологічною стежкою національного парку «Дермансько-Острозький», вечірні тематичні ватри та інші заходи. Крім того, кожен зможе випробувати свою вправність з водних видів спорту (байдарки) та подолати смугу перешкод та порибалити.

В чому новизна фестивалю? Хто і як може попасти на цей захід? Які ще цікаві речі будуть на фестивалі, але поки не анонсовані організаторами?

На запитання відповідають:

Турович Богдан - голова Острозької райдержадміністрації.

Гаврилова Ярослава - заступник начальника управління культури і туризму Рівненської ОДА

Ткачук Юрій - Голова Рівненської обласної молодіжної організації «Фонд молодіжних ініціатив «Крила» 

Головко Оксана - начальник відділу наукової, еколого-освітньої  роботи та рекреаційного благоустрою.

Швець  Олег - голова ГО «Здрав будь».

Станкевич Наталiя керівник жіночого клубу "Острозькі панянки".

Олександр Павельчук студент НаУ "ОА".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.