Чим займались військові на рівненському поліссі. ВІДЕО

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ» у північних районах нашої області нещодавно з’явились підрозділи та бронетехніка української армії. Це відбувалось в рамках військових навчань, повідомляє інтернет-сайт телеканалу «РТБ».

Військова колона оперативного командування "Захід" пересувається у найвіддаленіших куточках рівненського Полісся. Рух техніки наробив чималий переполох серед місцевого населення. Військові пояснюють, марш провели у рамках цивільно-військового співробітництва. Під час пересування, вони передавали речі нужденим, спілкувались з людьми, перевіряли наявність національної символіки на держустановах. Головна ж мета була - продемонструвати, що збройні сили України нині міцні та потужні. Разом з тим, за словами військових, вони іноді зустрічали на Поліссі людей у військовій формі та ще й з нашивками інших держав. 

Військові також зауважили, що їхній марш не мав на меті боротьбу з місцевими бурштинокопачами. А був спрямований на налагодження зв'язків між армією та жителями краю. А тому після завершення навчань військові і надалі надаватимуть благодійну допомогу селянам північних районів Рівненщини. Планують також у місцевих школах відкрити класи захисників Вітчизни. Будуть продовжувати військові і співпрацю Рівненської та Луганської областей. Хоча чимало вже зроблено.

 

Коментарі

"військові навчання" - це типова відмазка на випадок переміщення військ. Згадайте на початку АТО, Пуйло теж робив військові навчання біля кордонів України. Гітлер теж у 1941 році почина все з військових навчань. І у 1968 під час вторгнення комуняк до Чехії все виглядало як військові навчання.

Я як бувший офіцер-танкіст (правда ще раднської армії) знаю що вонитам робили. Це називається рекогнисцировка місцевості. Військові на практиці відпрацьовували шляхи переходу техніки, влаштування вогневих точок, розгортання опорних пунктів. А тепер питання проти кого ? Проти білорусів ? Чи москалі зі сторони Бреста будуть нападати ? І дурню зрозуміло що на поліссі запахло смаженим, тому влада вже відпрацьовує варіанти пацифікації поліських сіл. Поліщуки після Майдану відмовилися платити данину до Києва, а "нову" владу це не влаштовує. Прислали орлів Коломойского з Дніпро-1, але ті засцяли далі Сарн потикатися, тому тепер хочуть ввести регулярні війська.

Пікантна деталь - НІКОЛИ, навіть за часів самого дрімучого комунізму в тих краях не проводилося військових навчань, так як з точки зору військової науки наступати в зоні лісів повністю безперспективно, тому ніхто ніколи не очікує нападу ворого зі сторони великих лісових масивів. Тому хай далі казки розказують про псевдо навчання. Буде їм друга Фінляндія (почитайте як армія захлинулася в майже такій місцевості). Вони хочуть випробувати долю? Ласкаво просимо до лісу )))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.