Готуємося до школи разом з рівненською гуртівнею "Розумна іграшка"

Незважаючи на те, що літні канікули в самому розпалі не варто забувати про наближення нового навчального року. Вже зовсім скоро 1 вересня і батькам варто подбати про те, що діток час зібрати до школи. У рівненській гуртівні "Розумна іграшка" на Вас чекає великий асортимент канцелярських товарів та рюкзаків за доступними цінами.

 

Зошити, лінійки, блокноти, обкладинки, ручки та олівці - все це та багато інших канцелярських приладь можна купити у гуртівні "Розумна іграшка". Окрім того, у асортименті присутні різноманітні розвиваючі ігри, які допоможуть Вашій дитині навчатися у цікавій формі. Адже найголовніше - це зацікавити учнів вивчати складні та незрозумілі предмети. 

Окрім того, у гуртівні Ви знайдете великий вибір рюкзаків на будь-який смак. Ваша донька чи син неодмінно оберуть собі портфель, який їм буде довподоби та гарно служитиме впродовж кількох років. Відмінна якість, зручність, гарний зовнішній вигляд та розумна ціна - це те, на що потрібно звертати увагу при виборі портфелю.

 

 

 

До речі, у гуртівні діють гуртові ціни для роздрібних клієнтів. Якщо Ви ще не знаєте де купувати приладдя до школи, неодмінно завітайте до гуртівні "Розумна іграшка". Саме тут Ви знайдете все необхідне. 

Акція від гуртівні "Розумна іграшка"!

До 1 вересня діє Акція -25% на всю шкільну канцелярію!

 

Адреса: м. Рівне, вул. Біла, 53 (колишні аптечні склади).

Графік роботи: Пн.–Нд.: 08:00–20:00. Без перерви і вихідних.

 

 

Більше інформації можна знайти на сайті: smarttoys.com.ua

на правах реклами