Рівненський Благодійний фонд "Світло Софії" - допоможемо дітям разом!

Мати Тереза одного разу сказала: «Щоб по-справжньому творити благо, потрібно бути вільними від егоїзму!” І це правда. Благодійні акції мають багато різних форм. Якщо ви коли-небудь допомогли посадити город або дали свою скарбничку з грошима тому, хто потребує цьому більше, то ви вже знаєте, що таке благодійність. Тим не менш, справжнє милосердя означає не тільки віддачу грошей і непотрібних речей іншим людям. Справжня благодійність починається з доброго слова, сказаного вами комусь в поганий день, з щирої посмішки і любові .

 

Дуже не просто жертвувати своїми інтересами та проблемами, співчувати комусь, підтримувати, любити та поспішати на допомогу. Це і є виявом людяності, на який в наш час, нажаль, здатен не кожен. Напевно саме через це благодійність завжди поважалася і вважалася найвищою людською чеснотою.

24 травня цього року був офіційно зареєстрований Благодійний фонд "Світло Софії".

"Друзі, в наш час справжні людські цінності відходять на задній план.. Більшість думають про власний комфорт, добробут, і не хочуть помічати тих проблем що ІСНУЮТЬ поруч..

Я разом зі своїм другом Романом Здибелем, створюємо БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СВІТЛО СОФІЇ", який буде спеціалізуватися на локальній допомозі медичним закладам у купівлі обладнання, препаратів, у відділення інтенсивної терапії новонароджених та старшого дитинства (Рівненська область та Україна), а також розвиток і створення ультрасучасного відділення дитячої нейрохірургії в Рівненській обласній дитячій лікарні." - засновник та виконавчий директор Благодійного фонду "Світло Софії" Мікосянчик Ігор Юрійович.

 

Основоположною метою роботи фонду є (пріоритетним напрямом):

  1. купівля обладнання, інструментів, препаратів у відділення дитячої реанімації новонароджених і старшого дитинства, у медичні заклади Рівненської області;
  2. створення Центру дитячої нейрохірургії у РОДЛ;
  3.  зміни у системі медицини на законодавчому рівні.

Основним персонажем Благодійного фонду «Світло Софії» - є СВІТЛЯК. Оскільки світ дитячої реанімації – це є темний ліс, в якому заблукали діти.. і роботою фонду, купівлею обладнання, світляки запалюють світло, і показують діткам дорогу додому. І тому фонд хоче об’єднати і запалити світло у кожній людині.

Перший крок зробленно! Нове обладнання у Гощанській районній лікарні!

У Гощанській районній лікарні з'явилося нове медобладнання. До медичного закладу у Гощі сьогодні завітали благодійники - представники фонду "Світло Софії". Вони подарували інфузомати - прилади для точного вимірювання дози ліків та встановлення часу, коли препарати повинні вводитися.

Найчастіше це обладнання використовують у лікуванні дітей до одного року. Старому обладнанню більше 5 років, і його бракує у лікарні.

Медичний персонал Гощанської районної центральної лікарні впевнений у тому, що їхня лікарня потребує нового та якісного технічного забезпечення, бо ж медичний заклад знаходиться поблизу траси "Київ-Чоп", на якій часто трапляються ДТП. Тож поранених везуть у Гощанську лікарню.

відео телекаталу "Рівне1"

За ініціативи Благодійного фонду "Світло софії" 31 липну у смт Гоща відбудеться Благодійна ярмарка з метою збору коштів для Гощанської ЦРЛ. У программі Ярмарки:

  • -Квн
  • -Музика
  • -Дитячі розваги
  • -Конкурси
  • -Розважаємось і не забуваємо головну мету – допомогти лікарні.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.