Рівняни у протистоянні Юрію Бойку

Проходить сесія Міської Ради. Одне з «найгарячіших» питань порядку денного  - проблема щодо розведення собак Юрієм  Бойком. Громадяни вже не перший рік ведуть війну із паном Юрієм. Останніми днями ситуація переважила не на користь пана Бойка. Фіксувались випадки нападу собак на жителів міста, зокрема випадок на вулиці Костромській, внаслідок якого пенсіонер Валентин потрапив у лікарню.

Жителі прилеглих районів скаржились на небезпеку від собак, крім того,чути постійний гавкіт, що створює дискомфорт.  Просили заборонити розведення собак подібної породи.

 

Виступав і сам винуватець, зазначаючи, що йому прикро за цей інцидент, і що він визнає свою провину. Пан Юрій також зазначив, що має на меті пересилити  собак на радіозавод. Жителі  міста та депутати були обурені подібним висловом, адже радіозавод надавався у користування з метою його розвитку і збільшенням робочих місць, а не розведенням там собак.

Депутати винесли рішення, про заборону розпліднення великих та середніх собак, зокрема породи тибетський мастиф на території Рівного, рішення було ухвалено. Таким чином пан Юрій змушений буде прибрати розплідник із теперішнього місця знаходження.

Також  сьогодні на сесії розглядатимуть питання щодо єдиного реєстру АТО та встановлення комунальних тарифів.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.