На рівненському заводі Фірташа звільняють людей та затримують зарплату

На рівненському хімічному заводі «Рівнеазот», який належить скандальному українському олігарху Дмитру Фірташу затримка зарплат і скорочення працівників. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомила депутат Рівненської міської ради Любов Романюк.

За словами Романюк, до неї звернулись представники профспілки підприємства з проханням про допомогу. Виявляється, попри те, що керівництво заводу розповідає про досягнення, на підприємстві скорочують працівників та затримують виплату заробітної плати. Окрім того, як виявилось, «Рівнеазот» заборгував не лише своїм працівникам. За попередньою інформацією, підприємство не сплачує відрахування до пенсійного фонду.

«На Рівнеазоті скандал!  З такими аргументами до мене звернулася профспілка підприємства

Первинна Профспілка працівників ПАТ "РівнеАзот"-"Хімік Рівнещини" в останні дні веде боротьбу з власником з приводу не вчасної виплати заробітної плати на підприємстві,яка затримується не зважаючи на те що голова правління Заблуда М.В, хизується високими досягненями підприємства. На даний час ситуація на підприємстві не змінилась, а навіть стала ще складнішою. Незалежною профспілкою було встановлено факт не сплати внесків в фонд пенсійного забеспеченя, також ми отримали усне пітвердженя від працівників центру зайнятості що завод не перераховує кошти в фонд соціального страхування, На підприємстві ПАТ "РІВНЕАЗОТ" проводиться масове скорочення працівників не сплата внесків в фонди соціального забеспечення веде до того що працівники підприємства які попадають під скароченя не будуть отримувати тих виплат з фонду соціального страхуваня які передбачені законодавстом при сплаті внесків але лише мізер як для людини яка тривалий час не працювала. Працівники ПАТ "РІВНЕАЗОТ" діями власника доведени до відчаю і готові на стихійний страк, якій може призвести до не пердбачуваних наслідків». – написала Любов Романюк на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

На підтвердження цієї інформації, депутат опублікувала документи.

Нагадаємо, Дмитро Фірташ був близький до колишнього президента Віктора Януковича. Після революції Гідності виїхав до Австрії, де був затриманий працівникам Інтерполу. Нині він перебуває під домашнім арештом в Австрії. До активів Фірташа належить DF Grup (до складу якої входить ПАТ «Рівнеазот») та телеканалу «Інтер».

Коментарі

згідний на всі сто

Знести цей забруднювач поколіннь під фундамент!
Недоліки:
Онкологія
Забруднення повітря
Викачка води зі артезіанських свердловин(1000 куб. за добу)
забруднення Горині
гори фосфатів
Міліардні прибутки олігархам(копійки для Рівного)
Плюси
Зарплата декільком тисячам осіб(які легко можуть знайти собі роботу зі своїм рівнем кваліфікації)
Очисні споруди(які все одно потрібно модернізувати)
Так що Рівняни робіть висновки самі...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.