"Вірусний спам" від банків на Рівненщині

Як стало відомо Здолбунів CITY, скориставшись брендами потужних фінансових установ, невідомі розсилають користувачам Інтернету листи з вірусом нібито про наявність відкритого кредиту на ім’я отримувача електронного листа.

ПриватБанк не може залишитись осторонь та застерігає жителів Рівненщини про новий вид шахрайства. Користувачі Інтернету отримують електронного листа, в якому йдеться про взятий кредит та наявність заборгованності по даному кредиту. Також у листах йде мова про судовий розгляд і пропонується ознайомитися з відповідними документами, котрі додані до тексту листа. При переході за посиланням існує висока загроза отримання вірусу на персональний комп’ютер отримувача.  Відтак у разі отримання такого листа слід не відкривати вкладені документи та сповістити банк про розсилку.

“Ні в якому разі не переходьте за посиланнями у листах-вірусах, – застерігає прес-служба ПриватБанку, – зателефонуйте в банк за номером 3700, звертайтесь у найближче відділення ПриватБанку та проясніть ситуацію. В останній час листи отримали навіть громадяни, які не мають жодного відкритого рахунку в банку. Листи надходять від імені різних українських банків, занепокоєні користувачі переходять за посиланням та в наслідок чого отримують вірус на свій комп’ютер”.

Крім цього громадяни, які стали жертвою шахрайства, вчиненого з використанням комп’ютерних технологій, чи володіють інформацією, яка може допомогти у розкритті або попередженні цього виду злочинів можете надіслати своє звернення за адресою :http://www.cybercrime.gov.ua/feedback5-ua(офіційний сайт Департаменту кіберполіції Нацполіції України).

Будьте пильні та обачні! Не давайте шахраям жодного шансу ввести вас в оману!

З повагою, керівник прес-офісу ПриватБанку у Рівному:

Хмельник Андрій
тел.: (067) 362 91 25
e-mail: pressri@privatbank.ua

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.