У Рівному відновлять зруйновану "Небесну Сотню"

Три місяці інсталяція пам’яті Небесної Сотні простояла у Рівному в понівеченому стані. Ще наприкінці квітня в неї врізалось авто. Здавалось би: треба відремонтувати. Але тут якраз і виявилось, що майно нічийне. А значить і не зрозуміло хто має дбати про його належний вигляд.

Так було аж доки громадські активісти не взяли справу в свої руки, а журналісти не почали діставати чиновників неприємними запитаннями. І ось справа зрушилась з мертвої точки.

«20 липня я закликав усім миром відновити пам’ятну інсталяцію Небесної Сотні біля Органного залу, і результат не забарився. Багато людей підтримали, багато виявили готовність долучилися фінансово. 
Але найцікавіше, що люди, які мають відновити інсталяцію, подзвонили і … повернули (!) заплачений мною аванс.
Після мого публічного заклику вже на наступний день виконавцям ремонту зателефонували з міської ради і відповідально запевнили, що бюджетні гроші найближчим часом в повному обсязі будуть виділені! Просили виконати відновлення якомога швидше
». – написав Дмитро Якимець на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Нагадаємо, що 22 квітня під ранок цей «жигуль» розбив стелу Героям Небесної Сотні у Рівному. Водій втік з місця пригоди. Патрульні одразу його знайшли і склали усі відповідні адмінматеріали, Штраф, який йому присудив суд за це порушення, він сплатив. (за ст. 124 Кодексу про адмінправопорушення: «Порушення водіями правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажів, шляхів, шляхових споруд чи іншого майна». Суд відбувся 1 червня, водій, автомобіля, який протараний інсталяцію заплатив 340 грн за ДТП, а за те що він залишив місце пригоди – усне зауваження...

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.