Польський сейм визнав Волинську трагедію геноцидом

Сейм Польщі проголосував за резолюцію "Про встановлення 11 липня Днем пам’яті поляків, жертв геноциду, вчиненого ОУН-УПА". Про це повідомляє інтернет-сайт «Українська правда». За резолюцію проголосували 442 депутати, 0 – проти і 10 депутатів утрималися.

Основою резолюції став проект правлячої партії "Право і справедливість". Після прийняття поправок проект наголошує, що злочин мав місце у 1943—1945 роках.

Парламент хоче віддати данину "громадянам Другої Речі Посполитої, по-звірячому вбитим українськими націоналістами".

У резолюції висловлюється солідарність з Україною, яка бореться з зовнішнім агресором за територіальну цілісність. Підкреслюється, що єдиною дорогою до істини є шлях до примирення.

Як повідомлялося, текст резолюції у вівторок, 19 липня, пройшов перше читання на парламентських комісіях зв’язку з поляками за кордоном та культури і засобів масової інформації.

Коментарі

- польське полювання на євреїв -
http://inosmi.ru/world/20150611/228505210.html;
- різанина в Сагри́ні -
https://uk.wikipedia.org/wiki/Різня_в_Сагрині;
- трагедія Павлокоми -
https://uk.wikipedia.org/wiki/Трагедія_села_Павлокоми;
- трагедія села Верховина -
https://uk.wikipedia.org/wiki/Трагедія_села_Верховина

розпалюванням міжетнчної вороднечі займалися ваші упірі - Бандера, та Клячківський чи як там його... от їх першими требе засудити по вашому кримінальному кодексу, на який всі вже срали. Ваша СБУ займається контрабандою Бурштину і навряд чи візьметься за поляків, щоб еанал контрабанди не втратити. А по друге, вам вже кругом ольгінські тролі ввижаются і рука Москви, ви втратили відчуття реальності. Прокинтеся, ПОЛЬСКИЙ СЕЙМ визнав ваших нациків катами та прихлєбателямі фашистів, а Волинську Різню - геноцидом! І москва тут нідочго.

цей недоносок має ще одне погоняло-"Опубліковано володар тухлих яєць Нед, 24/07/2016 - 03:26 IP 2607:f298:5:102b::76:ac7e

у цього ,тіпа тадеуша(він же вчитель історії)-ІР зі снєжнай нігєрії,і ця лишньохромосомна істота давно тут пасється, і використовує будь-який інформаційний привід для випорожнення і розпалювання міжнаціональної ворожнечі.Тому,погрози щодо візитів до нього в гості, залишаться погрозами,а от побажати захлинутись йому,його ж висєрам і ігнорувати це ольгинсько-сколківське ефесбешне гімно-самий раз:))

Я знав, ляше, що ти тупий, але не думав, що до такого ступеню. Ти, дуже тупий ляше, скоїв злочин, передбачений 338 статтею КК України. Та ще й засвітив ІР не тільки компа.Тепер, страшно тупий ляше, чекай гостей.

фантазер ... твої брати українці в Польщі замість тисячі землятств утворили тисячі пиятств, це коли вони збираються після тяжкого робочого дня, беруть горілку яку еклкгально перевезли через кордон розмішавши з соком Садочок, і банячать до самого ранку. Повернися у рамуи реальності. А слова вашого дурнуватого гімну теж вияв фантазії, те з якою швидкіст Україна втрачає землі не може не дивувати, про який Сян та Дон ти мрієш? ще трохи і ви будете співати від Горині до Дніпра

О, то ти, ляше, - засланий козачок. Живеш в неньці Україні, яку не визнаєш. Відкрию тобі, тупий ляше, секрет. Ти думаєш (вибач, слово "думаєш" вирвалось), що то заробітчани НА Polska поїхали? Ні, то також ryazheni. А ти думав (знову вирвалось), що один такий хитрий? Ти ж хоч слова Гімну України розумієш? "Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону". Чи з географією ти теж не дружиш? І де знаходиться гирло річки Сян не знаєш? От зараз створюється НА Польщі українська 800-тисячна профспілка. А українці - не пани, вони дуже працьовиті. Створять НА Польщі тисячі земляцтв (ви ж показали, як це робиться). По всіх місцевих radiotrek започаткують годинні радіопередачі. Почнуть вимагати, щоб признали геноцидом все те, що поляки витворяли на українській землі. А національного героя Польщі, Józef Klemens Piłsudski, будуть вимагати називати організатором школи вбивць та грабіжників (за рапортами начальника Варшавського охоронного відділення). Вже мовчу про скотів командування Оперативної Групи «Вісла»...

в попередньому пості вся культура і інтелект української наZZії, саме такі дебілкуваті дикуни у складі загонів УПА по звірячому вбивали мирні польскі сімї з ціллю грабунку, а тепер розказують про велику мету - Українську державу. Доречі на Донбасі те ж саме відбувається доблесна укр. армія разом з добробатами постійні клієнти Нової Пошти, і йдуть бескінечні потоки побутової техніки, одягу, та навіть косметики з розкрадених квартир біженців. Це не пропоганда Кремля, а суха сттатистика роботи Нової Пошти. Після прийняття Сеймом зкону про геноцид, Європа тепер буде по іншому дивитися на злочини українсььких націоналістів на Донбасі. Всім тепер відомо ху із ху.

Та мені nasraty, що там НА твоїй польщі робиться. І також по-барабану, чи рухне пшецька економіка без лимону українських батраків. Я в твою zasran не прийшов і свої правила не диктую. Ти не про своїх загиблих піклуєшся, бо під час другої світової війни німці знищили поляків набагато більше, а геноцидом це сците назвати. Ти і тобі подібні, як шакали, накидаєтесь тільки на ослабшого, бо сильніший дасть по зубах. Тобі сниться ласий кусок споконвічно української землі з роботящими холопами. Але тебе, тупоголовий ляше, історія нічому так і не навчила. Прочитай про українську визвольну війну. Бо тоді тільки військової szlachtу ворони склювали більше 700 000 штук...

ти погрожуєш мені, виродку ?! перший же напад на поляка на Україні, закінчиться массовим вигнанням українських студентів і заробітчан з Польщі, назвем це Вісла-2. І повір коли вся ця маса людей буде змушена повернутися з стабільного і ситого життя в європейській Польщі, у ваш дикий мордор де всім заправляют дикі і неконтрольовані націоналісти, то ці люди "віддячать" нацикам за поламані долі. Тому тихо сидіть і не сіпайтеся.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.