Дітвора побувала у музеї поліції Рівненщини

Уже вкотре в музеї історії поліції Рівненщини, розташованому в її Головному управлінні, відбулася пізнавальна екскурсія. Цього разу до правоохоронців завітали учні Рівненської спеціалізованої школи «Центр Надії», які перебувають у літньому шкільному таборі.

Музей заснований у листопаді 1982 року. За цей час він став центром історичного та правового виховання учнівської і студентської молоді, пенсіонерів, працівників поліції та членів їх родин. У перші роки незалежності України було проведено реконструкцію музею та оновлено його експозицію. У зборі музейних матеріалів активну участь брали працівники і ветерани органів внутрішніх справ, їх рідні та близькі, а також сім'ї загиблих правоохоронців. Нині експозиція музею складає понад дві тисячі експонатів.

Під час екскурсії діти виявляли щирий інтерес до усіх експонатів. Крім того, це  підкріплювалося цікавою розповіддю доглядача музею Олександра Бойка про діяльність поліцейських та основні етапи становлення правоохоронної структури на теренах області.  

Особливою популярністю серед школярів, звісно, користувалася зброя та спеціальне технічне обладнання.

До зустрічі також долучилися патрульні поліцейські та кінологи. Екскурсанти наввипередки задавали питання про реалії служби поліцейських і висловлювали щиру вдячність за організовану екскурсію, теплу та цікаву зустріч.

 

 

Відділ комунікації

поліції Рівненської області

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.