Про малолітніх бурштинщиків Рівненщини зняли фільм. ВІДЕО

Нещодавно на одному з українських телеканалів з’явився документальний фільм «Покоління бурштин». У фільму йдеться про проблеми незаконним видобутком бурштину у північних районах Рівненщини та Житомирщини. Про схеми, кришування та бурштинові розбори. Та ще про участь у всьому цьому криміналітету, політиків та силових структур.

«Бурштиновий ажіотаж захопив жителів північної частини нашої країни. Люди нелегально видобувають сонячне каміння, ризикують своїми життями та руйнують і знищують природу. Бажання заробити гроші поглинуло навіть дітей…». – йдеться в анотації до фільму.

Ключові слова: 

Коментарі

Повністю згідна. Реальність далека від цього "фільму", але не менш жорстока..

Це повна туфта, постановка, а не фільм. Діти в селах на Поліссі такою українською не розмовляють і кажуть янтарь, а не бурштин.

дуже нагадує документалку "Шахта №8" (https://youtu.be/ltGpPHY9cYU), про роботу дітей в вугільних копанках Луганська, але то було ще за Яника .. дивно що за нової чесної ЄВРОПЕСЬКОЇ влади таке відбувається

невірю! це неможливо! відео часів Януковича! після Майдану у нас нова чесна влада! такого не може бути! все це брехня! Защо небесна сотня загинула? за що гинуть злопці в АТО? і взагалі бурштин на підсунув Путін щоб відібрати полісся!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.