У Рівному вбили лікаря, який знайшов "корінь роду"

У Рівному ввечері, 23 липня, знайшли мертвого відомого у Рівному лікаря Андрія Лимича. Про це повідомляє інтернет-сайт «ЧаРівне».

Як стало відомо, тіло виявили у квартирі на вулиці Соборній, 291, де знаходиться робочий кабінет Андрія Лимича. Про загиблого повідомив у поліцію якийсь чоловік. Коли туди прибули поліцейські, інформарція підтвердилась.Лікаря знайшли у ванній кімнаті. Поліція шукає його вбивцю. Від коментарів поки що утримуються.

Андрій Лимич - лікар-рефлексотерапевт, займався нетрадиційною медициною. Окрім того він відомий ще й тим, що багато років досліджував історію свого роду. А в 2000 році зібрав у Рівному понад 300 родичів, яких об’єднав у організацію «Фонд роду Лимич». На честь цього на вулиці замковій було встановлено пам’ятний знак. Також пам’ятник "Корінь роду", Андрій Лимич, встановив у селі, звідки походить рід Лимичів.

Коментарі

на фото все атрибуты еврейской символики.пирамида с ступенями власти.так что ещо вопрос кто есть етот Лимич и за что жидяру завалили

Оце істинне лице гундяєвських прихильників. ВБили невинну людину. Не те щоб помолитися - ця тварина знущається над померлим.

Представители этого рода считают себя христианами, а памятник установили языческий.Господь не приветствует это ...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.