У Рівному патрульні пересуватимутьмся на велосипедах

На двоколісних патрульні зможуть добиратись у важкодоступні місця: парки, сквери,історичні вулички, де рух ускладнено.
Планується закупити чотири велосипеда. Нині  сертифікат велопатрулювальника має лише керівник патрульної поліції Сергій Мерчук.

У користувачів соцмереж така інформація викликала як схвалення, так і скептицизм. Мовляв, цікаво подивитися, як у патрульного викрали велосипед і він пише в поліції заяву на злодія. Тому на додачу до двоколісного потрібно купити ще пару хороших кросівок, щоб добре бігати.

Інші пропонують зимою ганятися за злочинцями на ковзана або в собачих упряжах. Або ж пропонують замість велосипедної запровадити мотополіцію.

За інформацією ТИПОВЕ РІВНЕ.

Коментарі

а шо,в нас ще залишились "опера"?:))хіба такі,як молдаван єфтеній:))

хлопці ,раніше місто патрулювалось пішими маршрутами ППсМ разом з кінологами: а зараз ,відпрацювання : опера заправляються самі :"селфіків"00000000" зарплата в патрульних 8000

Не знаю, що там "вісить" по годині, нарікань на несвоєчасний приїзд поліцейських не надходить,значить порядок. Роботу піаром називати не можна, люди реально працюють!!! Невдоволених завжди вистачає, особливо тих, кому довелось попрощатись з роботою в міліції. Хоча і там було чимало совісних трудяг, але не було умов для роботи.

Бензин скоро закінчиться і не буде на чому їхати. А їдуть багато щоб пошаритьсь а інші виклики вісять по годині. Велосипеди це круто.

Скептики, мовчіть! Патрульні реально наводять в місті порядок, молодці хлопці!!! Так тримати! А хіба краще, щоб ніхто на виклик не приїхав, що ж у тому поганого, що їде відразу кілька машин? Значить були вільні і підтримують один одного, страхують. Раніше ніхто ніде не бачив тих патрульних, а тепер все місто охоплено, машини патрулюють і приємно, що на виду у всіх. Порядку скрізь стало більше. Я пишаюся, наприклад, що у нашому місті є такі патрульні!!!

Аколись приходив пішки один участковий, роздавав піз. і було нормально

Правильно, хоч бензин економитимуть. А не пять машин їде на сімейний виклик, щоб заспокоїти двох алкашів.

Оце правильно, а Пріуси продати, гроші потратити на ремонт доріг. Всерівно вони порозбивають ті пріуси, так хоч гроші будуть

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.