Веслярі Рівненщини на "драконах" вибороли "Кубок Лева"

Дубенський СК "Гетьман" взяв участь у Всеукраїнських змаганнях "Кубок Лева" у Львові з греблі на човнах "дракон". Наші веслярі виступили більш ніж впевнено. ВОни драматично виграли заплив на 200 м та потім не залишили шансів суперникам на дистанції 2000 м. За підсумком змагань дубенські хлопці взяли перше загальнокомандне місце.

-Нам дуже приємно перемагати, і це зважаючи на те, що ми тільки починаємо розвиватися. - каже очільник команди "Гетьман" Віктор Недашковський. - Примітно те, що перемогли на домашній воді господарів змагань - клуб "Отаман", а вони нині діючі чемпіони України та Світу.

Можна з впевненістю можна сказати, що наші веслярі ще привезуть додому чимало медалей. Запам'яталось і те, що на попередньому турнірі, де переміг "Гетьман", хлопці змагалися із дерев'яними веслами, що суттєво зменшує результат. З тими ж веслами дубенчани здолали вже чемпіонів України та Світу. Саме тому, що сягнути суттєво кращих результатів та прославити Рівненщину на увесь світ, нашим веслярам потрібні меценати.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.