Чому не відбувся суд у справі рівненського полковника КДБ?

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ» у Рівненському окружному суді мало відбутись слухання справи за позовом полковника КДБ Бориса Стекляра проти Рівненського управління СБУ. Причиною позову став запит Інституту національної пам’яті з проханням надати для ознайомлення особову справу полковника.

В день суду біля приміщення зібралось півтора десятки активістів та журналістів. Однак засідання не відбулось. Детальніше в сюжеті.

Коментарі

Вчи історію, дурню

адже СБУ вважає себе приємницею НКВД-КГБ, вони завжди будуть в опозиції до патріотів та Інституту Нац памяті, згадайте як під час подій Майдану ввони висліджували та катували патріотів, тепер полюють на АТО-шників особливо з добробатів, Ще один показовий випадок - це те що 9 Мая (свято окупантів), рівненські СБУ-шники впоряковують памятник Чекістам що в 1941р. стратили всіх вязнів Дубенської тюрми, і загинули драпавши від німців. Тепер вони стали на захист цього старого покидька який знищив бандерівське підпілля на Волині. Так кому вони служать Україні чи Москві? Закликаю журналістів пильно слідкувати за ходом цієї справи, і якомого ширше висвітлюати. СБУ - зрадники !!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.