На Рівненщині за воду сплатили 14 мільйонів гривень

Водокористувачі Рівненщини сплатили до Зведеного бюджету понад 14 мільйонів гривень рентної плати. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області.

З початку поточного року платники рентної плати за спеціальне використання води – юридичні особи та фізичні особи-підприємці ,  сплатили до Зведеного бюджету 14 200 тис. гривень, що на 856 тис. грн. перевищує показники за відповідний період минулого року.

Відповідно до норм Податкового кодексу платниками рентної плати за спеціальне використання води є водокористувачі - суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи - підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.

Як зазначив в. о. начальника ГУ ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук:-«Рентні платежі, частина яких залишається в місцевих скарбницях, мають велике значення для фінансування потреб бюджетної сфери, соціальних програм, а також спрямовуються на відновлення природних ресурсів».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.