У Рівному жінці вдалось врятувати перехожих тримаючи балкон

Поки жінка на п'ятому поверсі утримувала свій балкон, її син не тільки встиг попередити перехожих, але також забігти до сусіда, щоб той відігнав свою машину.

У Рівному завдяки кмітливості жінки вдалося уникнути трагедії.

Про це повідомляють "Факти".

"Я була в кімнаті, коли почула дивний тріск, що доноситься з боку балкона, - згадує Надія Петрушко. - Тільки відкрила двері, щоб дізнатися, в чому справа, як на моїх очах буквально посипався балкон. Я ледь встигла схопити його за металевий каркас, інакше все негайно б полетіло вниз. На щастя, вдома був син. Я крикнула йому, щоб він терміново біг на вулицю і попередив людей, щоб всі подалі відійшли. Адже довго утримувати такий вантаж не зможу".

Поки жінка на п'ятому поверсі утримувала свій балкон, її син не тільки встиг попередити перехожих, але також забігти до сусіда, щоб той відігнав свою машину. Тільки-но автомобіль від'їхав на безпечну відстань, балкон впав на землю.

"Я почула страшний гуркіт, від якого навіть будинок затремтів, - розповідає мешканка будинку Неля Грабовник. - Перша думка - почався землетрус. Схопила на руки онука, і ми миттю разом з ним вибігли на вулицю. Слід сказати, що якби сусіди не попередили людей про небезпеку, що падає балкон, він легко міг когось прибити".

На щастя, цього разу обійшлося без жертв. Проте в Рівному офіційно числиться кілька десятків аварійних балконів. Але на їх ремонт грошей у міському бюджеті немає, тому чиновники закликають мешканців самим подбати про власну безпеку.

"У першу чергу, кошти виділяємо на капітальний ремонт будинків і дахів. Гроші на ремонт балконів у бюджеті поки не передбачені", - пояснили виданню в рівненському міському управлінні житлово-комунального господарства.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.