У рівному у хатинці на курячих ніжках хтось поселився

Про те, що  на території дитячого майданчика, що в парку Шевченка у Рівному, хтось поселився не тільки видно, а й відчувається здалеку. Неприємний туалетний запах розноситься за кілька десятків метрів від хатинки "на курячих ніжках". Видно, що там хтось давненько обжився: настелив ватних матраців, наскладав пуслих пляшок. 

Господаря застали, коли той мандрував до найближчого сміттєвого баку. Однак розяснити хто він і звідки чоловік не зумів чи то не захотів. Був не зовсім тверезий. Тож, пробелькотівши щось незрозуміле, почвалав до "свого" помешкання. Ймовірно, відсипатися.

 З дирекцією парку поки зв'язатися невдалося. 

Ключові слова: 

Коментарі

Бу-га-га. Точно, це рука путіна ))))))

після того як пси Порошенко зруйнували наметове містечко на Майдані, тисячі бомжів опинилися на вулиці, хто був тверезіший той відразу зоорінтувався в обстановці і захопив пустуючі будівлі Януковича та Пшонки, деякі захопили готелі та бувші піонер-табори наколо Києва, а ті хто ...протверезів пізніше всіх довелося поселистися в дитячих будиночках на майданчиках

Немышало би СБУ ним зайнятися, можливо це агент кремля під прикриттям, а матрац в нього з вати! та ще й кольору російського прапора.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.