Рівненські військові вчили дітей користуватись зброєю

На Рівненщині на території Центральної артилерійської бази озброєння Збройних Сил України відбулась екскурсія для дітей одного із місцевих дитячих таборів. Про це повідомляє офіцер прес-служби Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец
Під керівництвом військових, 50 хлопчиків та дівчат, віком від 10 до 14 років, відвідали наметове містечко, казарму, пожежну команду та цехи бази, де з початком антитерористичної операції на Сході країни налагоджено ремонт ракетно-артилерійського озброєння. Оглянувши виробничі потужності, гості попрямували до майданчику відстрілу гармат, де проводились випробування гармат гідропострілом.
Як зазначив під час заходу заступник начальника Центральної артилерійської бази озброєння підполковник Дмитро Яцків, обсяги виконаних робіт у військовій частині в декілька разів перевищують план. Тільки за липень силами колективу в цехах бази відновлено та відремонтовано для Збройних Сил України понад 200 одиниць ракетно-артилерійського озброєння. Зокрема, гаубиці, протитанкові гармати, зенітно-кулеметні установки, великокаліберні кулемети, оптичні прилади тощо. Видано у війська більше 6000 одиниць стрілецької зброї. Також силами виїзних бригад нашої частини в зоні АТО відремонтовано у базових польових таборах близько 100 одиниць ракетно-артилерійського озброєння. Зокрема, гаубиці Д-20, Д-30, протитанкові гармати МТ-12, гармати «Гіацинт-Б», «МСТА-Б» та інші.
Як повідомив офіцер, такі заходи для підлітків тут вже стали традиційними. Заради військово-патріотичного виховання учнівської молоді військовослужбовці зустрічаються з дітьми як під час навчання, так і в канікули.
Заступник командира частини по роботі з особовим складом підполковник Віктор Слободзян переконаний, що після таких зустрічей діти краще розумітимуть, хто такі люди у військових одностроях і яка їхня роль у державі.
— Такі заходи дозволяють популяризувати армію серед підростаючого покоління і переконати потенційних захисників Вітчизни, що служити зараз — престижно, — зазначив він.

Коментарі

основною ознакою що Україна та загалом українці належать до Руського Міра (мордору) є те що у в чубатих як і в їхніх братів козломордих існує поділ на кастову систему, чого немає у європейських народів. У Швейцарії зброєю може володіти кожен громадянин, в Україні каста "ізбраних" т.е. чиновників, та їх друзів і родичів. Смердам чи холопам закон, чиновникам - вседозволеність. І скільки Майданів не проводьте, кастова система на ментальному рівні. Вибачаюсь коли когось образив, але це реальність. Чому якийсь мент має нагородний пістолет, чи там футбольний хуліган... а законопослушний вчитель історії не може мати. Крівошеєв, чому ? Свого часу чесний прокурор Луценко поставив це на конвеєр роздачу зброї своїм друзям. У кожного судді в бардачку є ствол. У звичайних людей - ні.

Ця База відома тим що на ній дуже багато різної раритетної зброї: Маузери, Шмайсери, Нагани, Парабелуми та навіть Томпсони такі як у гангстерів з Чикаго. Але замість того щоб відкрити тир для ввсіх бажаючих та заробити якісь кошти для бюджету, ця зброя тихцем продається закордон . ...або дають чиновникам та членам їх родин як нагородну Сором

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.