У Рівному подорожчає проїзд на тролейбусі

У зв’язку з підвищенням тарифу на електроенергію з вересня місяця поточного року КП «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради змушено ініціювати підняття тарифу на проїзд в тролейбусах до 2,00 грн. 

Управління транспорту і зв’язку виконавчого комітету Рівненської міської ради, з метою приведення розміру тарифу на проїзд до розміру економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних з наданням послуг з перевезення пасажирів, підготувало проект рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради «Про встановлення тарифу на проїзд міським електротранспортом».

Вказаний проект рішення міськвиконкому та аналіз його регуляторного впливу, а також звіт «Про результати повторного відстеження регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради «Про встановлення тарифу на проїзд міським електротранспортом», буде розміщено на сайті виконавчого комітету Рівненської міської ради (www.city-adm.rv.ua) та на сайті газети «7 Днів» (www.7d.rv.ua). Пропозиція та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою: Управління транспорту і зв’язку, вул. Шевченка,45, м. Рівне, 33013, електронною поштою за адресою utiz-rivne@ukr.net

Довідково: на даний час проїзд в тролейбусах обласних центрів західного регіону складає 2,00грн. (Житомир, Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Вінниця, Тернопіль). Строк подання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення його та аналізу регуляторного впливу. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.