Першого зама голови Рівненської ОДА не пускали на роботу через шкільні автобуси. ВІДЕО

Сьогодні у Рівному передадуть шкільні автобуси для потреб шкіл області. Для проведення заходу, працівниками рівненської патрульної поліції було перекрито одну з вулиць.

Як повідомив сайту «ВСЕ» один з працівників Рівненської облдержадміністрації, через перекриття вулиці не зміг потрапити на роботу, звичним маршрутом,

Перший заступник голови обласної адміністрації Юрій Приварський:

От напиши про те, що ці нові поліцейські не вміють думати головою, а як наказали – так і роблять. Приварського не пустили проїхати до адміністрації, бо у них бачте наказ перекрити вулицю. Йому довелося дворами об’їжджати, щоб заїхати до адміністрації. – розповів співрозмовник.

Тим часом, як один з чиновників шукав обхідні шляхи для проїзду на роботу, колона шкільних автобусів, у супроводі автомобілів патрульної поліції прослідувала вулицями міста.

Судячи з відео, сільським школам Рівненщини закупили автобуси, які виробляють у місті Павлово, Нижньогородської області Російської Федерації. Це автобус ПАЗ модифікація АС-Р-4234 "Мрія". Як раніше повідомляли "Наші гроші", закупили ці автобуси по 1 млн. 320 тис. гривень за штуку.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.