Іранська нафта потіче через Україну

Іран вивчить пропозицію України про можливість транзиту іранської нафти через українську нафтопровідну систему в Словаччину і Чехію. Про це повідомляє інтернет-сайт «Економічна правда» з посиланням на слова міністра нафти Ірану Біжан Зангане сказані за підсумками переговорів з главою Міненерговугілля України Ігорем Насаликом.

Як зазначено в повідомленні міністерства нафти Ірану, Тегеран також готовий почати співпрацю з постачань нафти безпосередньо Україні, хоча українські нафтопереробні потужності невеликі і країна імпортує нафтопродукти.

Іранські медіа IRNA і Shana також додають, що Київ пропонує Тегерану також розглянути можливість транзиту іранського газу через українську територію.

Крім того Зангане зазначив, що Україна також приваблива своєю розвиненою енергомашинобудівною галуззю, і в даний час сторони працюють над кооперацією в сфері турбін і газових компресорів.

Як повідомлялося, українська делегація на чолі з міністром Насаликом 31 липня-2 серпня перебуває з робочим візитом в Ірані, де планує також зустрітися з міністром енергетики Ірану Хамідом Чітчіяном.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.