Савченко хоче голодувати за полонених і переписувати Конституцію

Депутат від "Батьківщина" Надія Савченко заявила, що оголошує голодування, протестуючи проти "бездіяльності влади і світу" в питання звільнення українських заручників. Як пише «Українська правда» про це Савченко сказала на прес-конференції 2 серпня.

За словами Савченко "обмін військовополонених і політв'язнів з Росії зараз не відбувається, після того, як це питання перевели у політичну площину".

– Я пропонувала президенту реальні дії для обміну полоненими: треба почати віддавати людей першими. Але в полоні не сидять діти Петра Олексійовича, а на ваших дітей йому плювати. Тому що кожен повинен боротися за свого, як за мене боролися сестра і мати. Виходьте на Банкову, вимагайте зустрічі і звіту від президента як від гаранта Конституції… – заявила Савченко.

Депутат Надія Савченко пропонує написати нову Конституцію і законодавчу базу України, створити замість Верховної Ради Народну раду, а президента зробити символічною фігурою. Також Савченко вважає, що опозиція не приведе багато "нової крові" до влади, а "в'ялотекуча еволюція" українцям не на користь. На думку Савченко, українцям потрібно довести до пуття розпочате на Майдані, "перезавантажити країну".

Вона припустила, що чиновники не захочуть поступатися владою. "Шлях революції нам теж підходить", – зазначила Савченко.

Коментарі

вона розділить долю Сашка Білого, або Шеремета .. згадаєте моє слово. А потім скажуть що то Москва зробила, і звісно всі погодяться.

ви оперуєте неактуальною інформацією, щойно герой України Надія Савченко заявила що вона поснідала, тому голодівка переноситья на невизначений термін. Вся країни затамувавши подих слідкує за цим шоу. А Путін таки розумний мужик що випкстив її на волю. Тепер весь світ потішається з цієї клоунади.

http://www.depo.ua/rus/politics/savchenko-pro-svoe-goloduvannya-ya-vzhe-...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.