Поки батьки воюють з російськими бойовиками для дітей Рівненщини купують російські автобуси

Рівненська ОДА купила російські шкільні автобуси. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» написала рівненська журналістка Людмила Савонькіна-Слободенюк. Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ», сьогодні вулиці поблизу Рівненської ОДА було перекрито для проведення церемонії передачі автобусів для шкіл Рівненщини.

Сьогодні звичний ритм життя рівнян був порушений визначною подією! Для оптимізованих шкіл Рівненщини було закуплено 9 шкільних автобусів. Уся ця процесія відбулась гучно, з розмахом і перекриттям вулиць!

І все було б терпимо, якби ці новенькі автобуси не були російського виробництва. Звичайні ПАЗіки, адаптовані під українську назву "Мрія". Вартість одного 1 320 000 грн з ПДВ. Тендер на закупівлю виграло ТОВ "Радіал-Україна". Засновником цієї фірми є колишній регіонал Владислав Куліков. За інформацією ресурсу "Наші гроші", такі ж тендерні закупівлі були проведені і на Дніпропетровщині. До речі, на офіційному сайті фірми зазначено, що вони займаються доставкою устаткування для СТО!!! Про автобуси, та й шкільні ні слова.

Отож, робимо висновок, обласне управління освіти і науки на чолі з керівництвом області у період війни України з Росією купує за майже 53000 доларів США за один автобус продукцію ворожого автопрому!!!!

Відповідальний за торги - Сидорук Святослав Миколайович. Проводили торги в рамках проекту "За чесний тендер". Конкурентами проросійської компанії були ТОВ "Етуаль-Авто", ТОВ "Богдан Авто-Рівне", ПАТ "Черкаський автобус", Тов "Авто-Регіон"!

От такий він патріотизм по-рівненськи!!! У мене все!

Коментарі

За 2 роки не купив жодного російського товару,щоб не підтримувати країну.яка веде агресивну політику щодо нашого народу...бо бачив сльози на очах наших людей. .. .. .............................. .

Прочитай про Львівські автобуси!!! Даю адресу:
http://vgolos.com.ua/articles/vsi_avtobusni_zavody_lvivshchyny_102661.ht...

Назару. Автобусы в Украине практически не производят. Это не производство - штучная сборка. В январе 2016 года в стране выпущено всего 5 автобусов, а в феврале – ни одного. В марте 5 автобусов, апреле 1 (один) производства "Черкасский автобус". Будьте реалистом, промышленность страны умирает.

Вартість одного 1 320 000 грн з ПДВ. Автобус школьный ПАЗ 32053-70 (20+2 места)
Цена в РФ 1 613 000 руб. ($24171) х 0.37112 = 598616,56 грн. 0.37112 - курс гривна - рубль. 1320000 - 598616,56 = 72138344 грн., то есть накрутили чуть более чем в 2 раза. Нормально для Украины. Очень прозоро.

Дивлячись на ці "Автобуси",таке уявлення, що повернувся у якісь 80-ті. Хіба за таку ціну не можна було придбати альтернативи вітчизняного виробника?

http://gortransport.kharkov.ua/ps_models/28/

В 2012 году в украинском Кременчуге налажена сборка школьных автобусов АС-Р 32053-07 "Мрія" на базе автобуса ПАЗ-32053-07. При этом автобусы из Павлово-на-Оке приходят в Кременчуг без комплектации салона, последнюю же осуществляют уже в Украине. В частности, устанавливаются сидения с высокими подголовниками, ремнями безопасности и опускающимися подлокотниками, оборудование громкоговорящей связи, кнопки подачи сигнала водителю, полочки для ранцев под сидениями, выдвигающаяся подножка на первой двери и проблесковые маячки на крыше. В некоторых деталях внутреннего оснащения подобные машины отличаются от школьных ПАЗ-32053-70 российского производства, в частности, в российских "школьниках" полки для ранцев находятся в задней части салона, а не под сидениями. Крупные партии таких автобусов поступили в 2012 году в Луганскую, Одесскую и Харьковскую области.

...Савонькіна-Слободенюк - "как много в этом..." - ну, неважно...
А сама "авторша" уже очистилась? Не в коммуняцком ли доме проживает? Отказалась ли уже от маскальськаго газу и перешла на горох с опилками? Не серет ли, мильпардону прошу, в хрущевскую канализацию? "На заметку СБУ" , да...

Так українські ж скоріше за все дорожчі,і можливо в рази. А тендер -це не політика, шановні, це економіка. А газ до речі, ми вже з Європи беремо. Дорогущий, правда, зараза...Але це вже без тендерів.

це гавно а не автобуси, гроші відмили

Правильно поставлене питання. Ці ПАЗіки через півроку розсипляться і запчастини будемо купувати в росії... А цей гвалт у вигляді комантарів вчинили сраколизи влади, у якої клепки не хватило зробити по іншому. Або бажання, а їх перед початком тендера неодноразово попереджали не робіть цього! ВИ фінансуєте тероризм! І замість того щоб відмовити цій фірмі в участі в тендері, Богатирчук заборонила доступ до матеріалів тендера. Так що робилось все свідомо і всі знали що робили. Так, що не потрібно пересмикувати стосовно газу, урану і т.п. Автобуси можна було купити українські!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.