На Міжнародний кінофестиваль у Рівному приїдуть режисери з усього світу

Дві сотні робіт з усього світу надійшло на конкурс міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії», який проходитиме з 24 по 28 серпня у Рівному.

Не оминули конкурс і українські режисери. Загалом жорсткий відбір пройшло майже сім десятків фільмів. Серед них, як повний метр, так і короткометражки. За чотири дні кінофестивалю рівняни зможуть ознайомитися із більшістю з них.

«Колись у Рівному був кінофестиваль «Двері», який проходив кілька років поспіль, але згодом його закрили. Нині ж ми хочемо відновити традицію перегляду хороших стрічок у Рівному. Географія авторів, які надіслали свої роботи вражає. Кіно хороше, якісне та цікаве»,- розповідає директор Рівненського міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії» Віктор Булига.

В рамках фестивалю відбудеться кілька доприм`єрних показів фільмів. Зокрема, чесько-ірансько-української стрічки про долю воїна АТО. Продюсер фільму Віктор Вільгельм каже, що автори стрічки мають на меті привернути увагу до ситуації в Україні, а також до іранських біженців.

«Світова прем’єра відбудеться у вересні, але наприкінці серпня рівняни першими його побачать. Ми давно хотіли зняти таке кіно і нам це вдалося. Головну чоловічу роль у стрічці зіграв Дмитро Линартович. До останнього ми не знали чи зможе він працювати із нами, адже сам був мобілізований. Цей фільм проста, але цікава життєва історія», - каже продюсер Віктор Вільгельм.

Відкриття кінофестивалю відбудеться у Мультиплексі «ЕРА» 24-го серпня. Точний час стане відомий згодом. Частина фільмів буде транслюватися у кінопалаці «Україна». Вартість квитка – 20 грн.
За інформацією erve.ua

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.