Рівненські десантники відсвяткували свій день... у небі

Декілька поколінь десантників відсвяткували своє професійне свято в небі над Рівненщиною.

З нагоди Дня Високомобільних десантних військ України близько двадцяти колишніх учасників бойових дій на сході України та в Республіці Афганістан відсвяткували своє професійне свято здійснивши черговий стрибок із парашутом.
Захід відбувся на аеродромі Воронів, з ініціативи керівництва Рівненського авіа-спортивного клубу та мав на меті об’єднати воїнів-десантників різних поколінь. Стрибки було здійснено з літака Ан-2 на висоті майже тисячу метрів. У стрибках брали участь як досвідчені представники крилатої піхоти, так і первачки. Серед тих, хто вперше підкорив небо військовослужбовець Збройних Сил України в запасі Андрій Лісінчук.

Як зазначив хлопець він призивався до війська по мобілізації у 80 окрему десантно-штурмову бригаду. Підготовка була швидкою. Основним питанням були не стрибки. А в зоні АТО, під час захисту Донецького аеропорту, було теж не до парашутів.

- Справжній десантник – це той, хто підкорив небо та захистив свою землю, - впевнений кіборг.

Інший воїн крилатої піхоти Віктор Сологуб призивався до лав Збройних Сил України у 2014 році та за оборону Луганського аеропорту нагороджений медаллю «Захисник Вітчизни». Для нього цей стрибок вже не перший. Незважаючи на контузію він підтримав свого товариша та допоміг йому підкорити небо. Бо десантники своїх не кидають і живуть за принципом: «Ніхто крім нас!»

Про це повідомляє прес-служби Міністерства оборони України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.