У Рівному на Степана Бандери кладуть асфальт

Відразу три дворові території ремонтують на вулиці Степана Бандери у Рівному. Про це повідомляє прес-служба Рівненського міськвиконкому.

Так, спеціалісти підприємства «Рівнеавтошляхбуд» проводять капітальний ремонт дворових територій біля будинків № 48, 50 та 52. Мешканці будинку задоволені проектом капітального ремонту, який розробили в «Рівнепроектсервісі», оскільки тепер, біля багатоповерхівок стане просторіше. Адже проектом передбачені місця для парковки автомобілів, а також подекуди зміщено бордюри далі від будинку для більшої зручності мешканців.

Загалом на капітальний ремонт трьох дворових території буде витрачено 398 тисяч гривень. Роботи планують завершити до кінця серпня.

Комунальники планують замінити близько однієї тисячі квадратних метрів асфальтобетонного покриття прибудинкових території та викласти понад 250 метрів бордюрів. Про це повідомили з УЖКГ Рівненського міського виконавчого комітету.

Ключові слова: 

Коментарі

Да, мешканці задоволені, особливо діти, яким немає де погратися через бухих прцівників шляхбуду https://pp.vk.me/c631420/v631420795/4404f/0AyN5OILZkA.jpg

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.