Бюджетна комісія Рівненської міськради розгляне 71 питання. СПИСОК

Сьогодня, 4 серпня 2016 року, понеділок, о 14:30 год. в 410 каб. (вул. Соборна, 12-А) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова постійної комісії О. Карпяк). Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради.

1. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про звіт про використання бюджету міста рівного за І півріччя 2016 року» (В. Шульга)

2. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Рівного» та відзнак «За заслуги перед містом». (С. Паладійчук)

3. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про підтримку пропозицій, внесених за результатами громадських слухань від 09.06.2016 щодо забудови земельної ділянки за адресою: м. Рівне, вул. Євгена Коновальця, 2 (в районі будинку № 10 на вул. Євгена Коновальця)». (М. Полюхович)

4. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про хід виконання рішення Рівненської міської ради від 22.11.2006 № 317 «Про затвердження Стратегічного плану економічного розвитку міста Рівного» (зі змінами та доповненнями)». (М. Кирея)

5. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про перетворення ПАТ «Поліссяхліб». (М. Кирея)

6. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про передачу з комунальної власності міста квартири № 83 в будинку № 46 на вул. Молодіжній в смт. Квасилів». (Н. Марщівська)

7. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін до міської Програми забезпечення молоді житлом на 2015 -2019 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 18.12.2014 № 4725 (зі зміною)». (С. Шевчук)

8. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про передачу на баланс мережі зовнішнього освітлення житлового будинку на вул. Мельника, 18-А (поштова адреса: вул. Мельника, 30) у м. Рівному». (С. Кушнір)

9. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів». (В. Вівсяник)

10. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Дачна, 1-А». (Н. Поліщук)

11. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж у спільну часткову власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Петра Могили, 9». (Н. Поліщук)

12. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про приватизацію нежитлових приміщень за адресою м. Рівне, вул. Соборна,442-А». (Н. Поліщук)

13. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про передачу житлового будинку на вул. Соломії Крушельницької, 62-А на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Соломія-1». (Я. Сахнюк)

14. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про передачу житлового будинку на вул. Небесної Сотні, 18 на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Привокзальне Рівне». (Я. Сахнюк)

15. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про передачу житлового будинку на вул. Гетьмана Мазепи, 20 на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Гетьмана Мазепи». (Я. Сахнюк)

16. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про передачу житлового будинку на вул. Павлюченка, 16 на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Павлюченка, 16». (Я. Сахнюк)

17. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про передачу житлового будинку на вул. Соборній, 304 на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Весняна Флора». (Я. Сахнюк)

18. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про прийняття у спільну власність територіальної громади міста Рівного газопроводу середнього тиску, який розташований за адресою м. Рівне, вул. Петра Могили, 28». (Я. Сахнюк)

19. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність на вул. Весняній, 93 і затвердження втрат сільськогосподарського виробництва». (С. Таргоній)

20. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на вул. Костромській, 41-Б». (С. Таргоній)

21. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на вул. Курчатова, 11». (С. Таргоній)

22. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на вул. Київській, 100». (С. Таргоній)

23. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Білій, 129-б» (С. Таргоній)

24. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на вул. Павлюченка, 25» (С. Таргоній)

25. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність шляхом викупу на вул. Басівкутській, 111- В». (С. Таргоній, М. Бляшин)

26. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на безоплатну передачу майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Рівного». (В. Покоєвчук)

27. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Зенченко В. С. на лікування».

28. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Кравчуку П. І. на лікування».

29. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Єднорал В. М. на лікування».

30. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Бойку І. І. на лікування».

31. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Руднік В. А. на лікування.

32. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Ковбасюку П. Н. на лікування».

33. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Клікоцькому А. А. на лікування».

34. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Хільчуку С. А. на лікування».

35. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Садовнік І. І. на лікування сина».

36. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Сірман Т. М. на лікування».

37. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Тарасюк Н. Р. на лікування».

38. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Мельнику П. М. на лікування».

39. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Фесюк Н. Є. на лікування сина».

40. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Шрамко І. С. на лікування».

41. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Дутці Л. С. на лікування».

42. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Гулюку М. А. на лікування».

43. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Бабенко Т. М. на лікування».

44. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Гаврилюк С. Г. на лікування».

45. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Соколову Д. Ю. на лікування».

46. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Іваник Г. А. на лікування».

47. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Мельник С. В. на лікування.

48. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Догадіній О. Б. на лікування».

49. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Козирському А. Т. на лікування».

50. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Ткачуку В. М. на лікування».

51. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Стецюк Р. М. на лікування».

52. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Медведчуку В. П. на лікування».

53. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Середенко А. О. на лікування».

54. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Захаровій Н. М. на лікування».

55. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Кучеру В. О. на лікування».

56. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Некрасовій В. І. на лікування».

57. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Левчук Є. С. на лікування».

58. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Зінкевичу С. М. на лікування».

59. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Івановій Н. А. на лікування сина».

60. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання матеріальної допомоги Легкій О. П. на лікування».

61. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради Про надання матеріальної допомоги Лозіну О. А. на лікування».

62. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради Про надання матеріальної допомоги Федюхіній С. О. на лікування».

63. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради Про надання матеріальної допомоги Туровській Л. В. на лікування».

64. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради Про надання матеріальної допомоги Павлюк М. А. на лікування».

65. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради Про надання матеріальної допомоги Чорноус С. М. на лікування дитини».

66. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради Про надання матеріальної допомоги Томечек І. І. на лікування».

67. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради Про надання матеріальної допомоги Лоскот К. М. на лікування».

68. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради Про надання матеріальної допомоги Шуманській Є. Ф. на лікування чоловіка».

69. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради Про надання матеріальної допомоги Литвинюку М. Д. на лікування».

70. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради Про надання матеріальної допомоги Мельнику А. А. на лікування».

71. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради Про надання матеріальної допомоги Єдинчук Н. В. на лікування».

Внести з голосу:

Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради від 15.04.2014 року № 3962 «Про надання Управлінню освіти Виконавчого комітету Рівненської міської ради дозволу на укладання договорів позички». (В. Харковець)

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.