На майдан Незалежності виведуть військову техніку

Цього року у військовому параді в День Незалежності пройде більше 200 одиниць військової техніки. Про це повідомляє інтернет-сайт «Українська правда» з посиланням на повідомлення Міністерства оборони.

Вказується, що жодна залучена до параду одиниця техніки не буде забрана із району проведення АТО. Окрім цього зазначається, що міністр оборони Степан Полторак "перевірив хід підготовки військової техніки".

Як відомо, 22 липня Порошенко підписав указ, згідно з яким 24 серпня у центрі Києва відбудеться парад військ із нагоди 25-ої річниці з Дня незалежності України.

У 2014 році з нагоди 23-ої річниці незалежності в Києві відбувся парад за участю військовослужбовців та військової техніки. Залучена тоді до параду військова техніка потім вирушила в зону антитерористичної операції.

У 2015 році в центрі Києва відбувся Марш Незалежності за участю 2,3 тисяч військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, але військової техніки не було, оскільки вся вона була в зоні АТО.

Коментарі

військова прокуратура України! (для "чесних" журналістів піддкреслюю України а не Росії) оприлюднила відео про те чим займаються добробати в зоні АТО, на приеладі лиш одного добробату Спецзагону МВС України "Торнадо" , на чолі з народним депутатом України від блоку Порошенка - Онищенко. Це вже історія новітньої постмайданної України, Януковича вже не було. Приємного перегляду - https://www.youtube.com/watch?v=Q3qK8AIaptI

P.S. після цього ще хтось сумнівається у жахіттях що творилися під час Волинської Різні.?? Такого жахіття навіть у саме дике середньовіччя не було

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.