У Рівному говоритимуть про те, що приховують комунальні підприємства

Рейтингу публічності комунальних підприємств міської ради презентують у Рівному. Презентація відбудеться сьогодні, 5-го серпня, об 11:00 год. в конференц-залі готелю «Мир» (вул.Міцкевича, 32).

Упродовж червня-липня 2016 року у восьми  обласних центрах Західної України громадські активісти та експерти на основі 20-ти індикаторів провели дослідження публічності комунальних підприємств. Шляхом інформаційних запитів та пошуку відомостей у мережі інтернет - учасники проекту збирали інформацію про діяльність усіх комунальних підприємств восьми обласних центрів та склали рейтинг від найбільш закритих до найбільш публічних.

За результатами дослідження громадські діячі та експерти підготували письмову пропозицію що потрібно зробити Рівненській міській раді для підвищення рівня публічності комунальних підприємств Рівного.

В презентації візьмуть участь:

Володимир Зиль – голова ГО «Центр суспільних дій «Сівітас», координатор проекту «Публічність комунальних підприємств обласних центрів Західної України як механізм протидії корупції» в Рівненській області;

В’ячеслав Долід – експерт-аналітик ГО «Центр суспільних дій «Сівітас»;

Запрошені депутати - представники усіх фракцій Рівненської міської ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.