Депутат Рівненської ооблради каже що система управління державою у глибокій кризі

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків та депутат Рівненської обласної ради Юрій Благодир констатує глибоку кризу  української державної служби, як у регіонах, так і на центраьоному рівні. Про це він написав у своєму блозі у виданні «Новоевремя».

«Поступово наша державна служба на регіональному рівні перетворюється на волонтерство. Ми не можемо дати молодим фахівцям ані соціальних гарантій, ані стабільного професійного зросту, ані перспектив» - відмічає депутат Рівненської облради.

Юрій Благодир вважає, що вирішенням цієї проблеми стало б створення комплексної системи підготовки кадрів для державного управління. Яскравим прикладом вирішення цієї проблеми та створення такої системи є Польща.

Так, у Польщі дуже ретельно підходять до відбору кадрів на держуправління і ставлять перед майбутніми державними посадовцями певний перелік вимог. Проте, державний службовець в Польщі – це високооплачуванийпрацівник з відповідним соціальним, правовим та матеріальним забезпеченням – його заробіток вище середнього по країні.

«Існує міф, що в Україні багато чиновників, але питання не в кількості, а в якості…Приклад Польщі наглядно ілюструє, що в країнах, де є системний підхід до підготовки на роботу на державних посадах, існує більш ефективна система державного управління» - резюмував Юрій Благодир.

Нагадаємо, нещодавно делегація Рівненської обласної ради з робочою поїздкою відвідала сесію Сеймика Вармінсько-Мазурського воєводства в Ольштині в Польщі. Депутати Рівненської обласної ради спостерігали за затвердженням звіту по бюджету воєводства.

Ключові слова: 

Коментарі

А чому не попробувати жити ,дотримуючись заповідей Божих.В цьому сила і сенс життя для наступних поколінь.Криза ще глибша в наших серцях і головах.

додам. Я як Вчитель Історії добре знаю, що у 1932-1953, вся СССР була наскріщь пронизана агентами Лондона, Вашингтона, Берліна та навіть Токіо. Жителі поліських сіл були розстріляні та вивезені до сибіру з а те що по вказівці з Токіо крали кур з колгоспу (бз іронії, сам бачив ці справи). А тепер скажіть, чи далеко ми зараз просунулися у здоровому глузді від тих страшних часів. Особисто знаю людину, хлопець з Вінниці якого перепинили ці модні Поліцейські, при обшуку на мобілці в нього у вигляді заставки був прапор ДНР. Це стало підставою щоб звинуватити його у шпигунстві та держзраді і запроторити заграти на 8 років, при тому що це був студент який ніколи раніше не мав жодних проблем з міліцією. Ми живемо в олігархічно феодальній державі з ознаками тоталітарної диктатури.

однозначно "агент кремля", тут навіть сумніву немає. Треба щоб ним швидше зайнялося СБУ. Кожен хто критикує владу, а тим паче каже про корупцію, про те що нічого не змінилося, підтримує оп. блок - це все агенти кремля. Згадайте як вдови вбитих воїнів під Іловайском перекривали трасу Києв-Чоп, тоді патріотична інтернет спільнота відразу їх назвала агентами кремля. Тепер троянська кобила Путіна - Савченко намагається розхитати ситуацію в державі, знову патріоти в ній розгледіли агента кремля. І ось тепер якийсь нікчемний депутат теж став на сторону Москви! Польский Сейм - агенти кремля! Нас оточують одні агенти кремля. Тільки на Банковій, в Прокуратурі та СБУ справжні патріоти! Слава Україні!

Як же треба не поважати читача, щоб уже в заголовку зробити 2 помилки! Ганьба!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.