Рівненська бібліотека опинилась під відкритим небом

У неділю 7 серпня 2016 року «Бібліотека під відкритим небом» на подвір’ї філії №7 Рівненської ЦБС знову зібрала читачів на тематичну зустріч під назвою «Здорові діти - здорова нація». 

До заходу оформлена інтерактивна виставка «Стежиною здоров’я». Тут і книги до теми, овочі, фрукти, різноманітні лікувальні трави. Травник Петро Петрович Юра, що є користувачем книгозбірні, розповів присутнім про корисні властивості ромашки, м’яти, цвіту липи. Також перед присутніми виступила читач бібліотеки, медсестра діагностичного центру Тетяна Миколаївна Жушман, яка розповіла про лікувальні властивості калини.

Діти читали прислів'я про здоров'я , вірші «Будь бадьорим», «Харчування і спорт», «Здоров’я - усьому голова», відгадували загадки про овочі та фрукти, давали правильні відповіді на питання вікторини «Корисні та шкідливі звички та їх вплив на здоров’я». 

А яке ж здоров’я буде міцним без та занять спортом та зарядки? Тож учні провели фізкультхвилинку «День зарядкою стрічай», різноманітні ігри з м’ячем. Гра «так» чи «ні», «Сонечко», «Корисні вітаміни» не лишили нікого байдужим. Усі весело і корисно розважалися, з цікавістю подивилися сценку «Заболіло в сина горло», де в ролі лікаря виступив користувач бібліотеки Роман Беганський.

Про здоров’я складено багато пісень, тож діти співали пісні «Якщо хочеш бути здоровим» , «Зрозумів я, що здоров’я треба змалку берегти». А на сам кінець усіх присутніх бібліотекарі пригостили запашним чаєм з квітів липи, ромашки та духмяної м’яти.

Про український духовий інструмент трембіта - найдовший музичний інструмент у світі, найстаріше дерево в Україні - 1300-річний дуб в урочищі Юзефін Рівненської області, літак з найбільшою вантажопідйомністю - АН-225 «Мрія», про єдину у світі підводну річку на дні Чорного моря… і ще багато неймовірного і цікавого дізналися присутні діти у калейдоскопі цікавинок під назвою «Україна надзвичайна: 30 неймовірних фактів про Україну» у бібліотеці-філії №4 7 серпня 2016 року.

Також у книгозбірні в рамках проекту «Бібліотека open air» діти складали мапу України з пазлів та малювали державні символи України. Пізнавально та весело усі провели час у бібліотеці.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.