Рівненські військові переключились на фотографування

З нагоди відзначення ювілею створення першої фотографії для військових влаштували екскурсію та майстер-клас з фотографування. Про це повідомляє офіцер прес-служби Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубець.

В Рівному, солдати-строковики відвідали музей фотографії, щоб ознайомитися з історією та сьогоденням краю через призму фотооб’єктиву. До заходу, який відбувся в рамках відзначення 190 річниці появи першої фотографії, було залучено військовослужбовців окремого радіотехнічного батальйону повітряного командування «Захід» Збройних Сил України.

Під час екскурсії директор музею, який одночасно являється керівником фотостудії "У фарватері істин" Олександр Харват, представив до уваги присутніхблизько 300 експонатів, зокрема фотокамери різних часів, фотозбільшувачі для друку фотографій, решту аксесуарів, а також тисячі фотографій, літературу та книги.

- На сьогодні фотографія є досить цікавою та важливою справою. Елементарні знання та навички знадобляться кожній людині, в будь-якій професії, у особливо військовим. Тому бажаю всім успіхів у самовдосконаленні, а ще здоров’я та натхнення у нелегкій, але почесній справіслужіння на вірність українському народові.

Наприкінці заходу бійці отримали студійні фотографії на згадку та майстер-клас з користування сучасною фототехнікою.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.