У Рівному презентують систему електронного декларування

У п'ятницю, 12 серпня, о 15.00 в InfoHub в рамках Спільної регіональної інформаційно-просвітницької кампанії Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) та Програми розвитку ООН (ПРООН) «ОНЛАЙН ПРОТИ КОРУПЦІЇ» відбудеться презентація реформи системи декларування майна осіб, уповноважених на виконання функцій держави і місцевого самоврядування, що стартувала в Україні. Реформа системи декларування доходів є однією з умов надання Україні безвізового режиму з Європейським Союзом та фінансової допомоги МВФ.

Експерти розкажуть про переваги нової електронної системи, як можна за її допомогою перевіряти декларації посадовців та чому її запровадження сприятиме кардинальному очищенню української влади від корупції. Зокрема, йдеться про презентацію Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка офіційно запрацює з 15-го серпня ц.р., і протягом 60 днів посадовці, які займають особливо відповідальне становище, подаватимуть свої декларації онлайн. Окрім всіх високопосадовців держави, подання декларацій через нову систему стане обов’язковим для суддів, прокурорів, слідчих, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

У презентації візьмуть участь представники Національного агентства з питань запобігання корупції, представники та юристи проекту ПРООН «Прозорість і доброчесність публічного сектору», представники провідних антикорупційних НУО міста Київ. 

Коментарі

Невже набираєте грамотних журналістів?

Сайт зараз повністю переписується під новий формат. Оновлюється команда журналістів. Так що почекайте трохи і потерпіть нас в такому незвично-розхлябаному вигляді і ви не пошкодуєте)))

Я взагалі не впізнаю VSE.RV !!! Або ви забили болт на нас - читачів, або потихеньку вмираєте. 2-3 повідомлення за добу - це ганьба. Раніше можна було оперативно дізнатись новини Рівненщини, а зараз бувають дні коли сайт взагалі не працює.
Або працюйте, або йдіть геть з медіа!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.