У Рівному посадовців будуть вчити заповнювати електронні декларації

Сьогодні, у п’ятницю, 12-го серпня, о 10:00 у приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації (майдан Просвіти, 1, аудиторія 601, 6 поверх) відбудеться прес-брифінг представників Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), Програми розвитку ООН в Україні та місцевої влади, на якому буде презентована реформа системи декларування майна посадовцями, що стартувала в Україні. Експерти розкажуть про переваги нової електронної системи та чому її запровадження сприятиме кардинальному очищенню української влади від корупції.

Учасники прес-конференції:

Юрій Приварський, перший заступник Голови Рівненської обласної державної адміністрації;

Тетяна Шкребко, заступник керівника департаменту фінансового контролю Національного агентства з питань запобігання корупції;

Вікторія Козаченко, експерт Програми Розвитку ООН в Україні.

Після прес-брифінгу представники ЗМІ запрошуються на першу частину представлення системи е-декларування посадовцям, що розпочнеться об 11:00 (майдан Просвіти, 1, аудиторія 601, 6 поверх). Система буде презентована посадовцям, які мають подати декларацію з 15-го серпня по 13 жовтня 2016 р. Це – окрім всіх високопосадовців держави, також і судді, прокурори, слідчі, державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування категорії А – Б.

Також на заході буде представлено виставку антикорупційних плакатів «Онлайн проти корупції».

Реформа системи декларування доходів держслужбовцями є однією з умов надання Україні безвізового режиму з Європейським Союзом.

Всеукраїнська Інформаційно-освітня кампанія «Онлайн проти корупції» з тренінгами для держслужбовців, суддів та прокурорів, а також одноденними виставками пройде у 22-ох обласних центрах України. Кампанія організована Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з Програмою розвитку ООН в Україні та реалізується за фінансової підтримки МЗС Данії.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.