Рівненська бібліотека святкуватиме "Маковея"

У неділю, 14 серпня 2016 року в рамках святкування загальноміського свята меду та трав «Золотіївські ряди». «Бібліотека open air» запрошує рівнян та гостей міста на народознавче свято «Прийшов Спас - готуй рукавиці про запас»

14 серпня - свято Маковія. У церковному календарі цей день називається Днем мучеників Маккавеїв та Святом Винесення чесних древ Животворящого Хреста Господнього. Ми маємо багаторічні традиції, які збережені українцями та шануються протягом століть.

Саме цього дня у мікрорайоні Золотіїв відбудеться Свято меду і трави «Золотіївські ряди» на честь 505 - річниці від часу першої згадки про Золотіїв.

Про Золотіїв та його мешканців у бібліотеці-філії №4 буде представлено інтерактивну виставку «Дари природи: мед та рослини -цілителі» та інсталяцію з фотографій, картин, найдавніших раритетних книг класиків української літератури, які зберігаються у фонді бібліотеки, ужиткового і декоративного мистецтва колишнього Золотіїва,.

Раніше це було село у передмісті Рівного. Нині - житловий масив, що зберіг своє красиве ім’я, а корінні золотіївці - глибоку історичну та етнічну пам'ять.

Початок о 13 годині на подвір’ї бібліотеки – філії № 4, за адресою вул. Олексинська, 12в.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.