Військових зі Ато зустріли хлібом-сіллю і новими пагонами

На Рівненщині військових ремонтників із зони АТО громада зустріла хлібом, сіллю та гарячими поцілунками, а командири - врученням чергових військових звань. Про це повідомляє офіцер прес-служби Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец. 

У п’ятницю, 12 серпня, на Рівненщину, в рамках ротації особового складу, повернулися дві групи військовослужбовців Центральної артилерійської бази озброєння, які понад три місяці виконували завдання на сході України.

Зведений підрозділ, під керівництвом офіцера з позивним «Койот», вже не вперше показує свій професіоналізм та сумлінне ставлення до виконання завдань під час супроводу військових колон з боєприпасами, охорони і оборони військових складів у зоні проведення антитерористичної операції.

В свою чергу виїзна ремонтна бригада відремонтувала декілька десятків артилерійського озброєння в районах відведення підрозділів. Географія перебування фахівців з відновлення зразків озброєння розтягнулася від Маріуполя до Сєверодонецька. Музика, квіти, посмішки крізь сльози радості, оплески і вигуки подяки й захоплення своїми героями – така атмосфера панувала у військовій частині.

- Дякуємо вам, наші захисники! – Звернулася до бійців заступник голови Сарненської районної державної адміністрації Наталія Параниця. Нехай скоріше довгоочікуваний мир прийде на всю українську землю, і наші захисники повернуться до мирного життя в колі коханих, рідних і друзів! Ми пишаємося вами!, - наголосила вона.

За якісно виконані завдання в зоні проведення АТО підлеглим подякував заступник начальника Центральної артилерійської бази озброєння підполковник Дмитро Яцків. Він привітав підлеглих вручивши їм грамоти та погони з черговими військовими званнями.

Загальна кількість місцевих мешканців, волонтерів, громадських активістів, а також близьких та рідних військовослужбовців скала більше сотні осіб. Ніхто не стримував сльози радості, всі обіймали бійців, дарували квіти й дякували за мужність й витримку у боротьбі зі збройним агресором. А творчий колектив районного будинку культури порадував своїх захисників декількома музичними композиціями.

 Найбільшим подарунком для солдата за контрактом Миколи Васильчука, який теж щойно побачив домівку, стала його новонароджена донечка. Дівчинка народилася за його відсутності, її мама Наталія принесла Даринку на урочистості, щоб вперше показати «маленьке сонечко» батькові і його бойовим побратимам.

Ключові слова: 

Коментарі

хлопців з правого сектору тільки СБУ з обшуками зустрічала. Отака вона правда. Для мене герої хлопці з добробатів. А не ті обвішані бляшанками клоуни з МВС чи ВСУ.

хлопців з правого сектору тільки СБУ з обшуками зустрічала. Отака вона правда. Для мене герої хлопці з добробатів. А не ті обвішані бляшанками клоуни з МВС чи ВСУ.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.