Рівне готується до ліквідації стихійного лиха

Сьогодні, у вівторок, пройшла комплексна перевірка міської ланки єдиної державної системи цивільного захисту населення у Рівненській області. Було перевірено сили та засоби Рівненського зведеного аварійно-рятувального формування, які вдалось зібрати за 45 хвилин.

З метою здійснення заходів щодо запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, фактів прояву тероризму, пов’язаних із погіршенням життєдіяльності населення міста у Рівному, міським головою Володимиром Хомком ще в минулому році було прийнято рішення про створення зведеного комунального аварійно-рятувального формування, сформованого на основі Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг, оскільки ресурси, якими володіє підприємство відповідає функціям та меті програми цивільного захисту населення у Рівному.

Однією з вагомих причин формування зведеного комунального аварійно-рятувального формування на основі КП «Рівненське ШЕУ автомобільних доріг» є те, що підприємство майже повністю закриватиме потребу в спецтехніці та людях, окрім того має територію для розміщення власної та доданої техніки. Це формування включає в себе близько 10 комунально-технічних служб Рівного, в тому числі приватних.

До складу зведеного комунального аварійно-рятувального формування входить 171 людина та 140 одиниць спецтехніки.

Спецтехніка формування:

Поливомийні, плужнощіткові та піскорозкидачі – 20

Вакуумні автомобілі – 2

Тракторна техніка з навісним обладнанням – 18

Бульдозери, грейдери та екскаватори – 12

Автовишки та автокрани – 12

Самоскиди – 16

Компресори та водовідкачувальна техніка – 12

Навантажувачі – 14

Інша спецтехніка – 10

Бензопили, зварювальні апарати та інші механізми – 24

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.